Sayfa 112/1009 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Bu tezim de burada dursun. Kılıçdaroğlu kazanırsa RTE ve bohçaci kahrından ölür.

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Ülkenin belki de son seçiminde kazanma oranı ciddi fazla olan 2 aday varken sırf akp nin işine gelecek şekilde kendi adaylığında ısrar eden kk ye laf söyleyenlere kripto diyorsanız asıl sorun sizdedir.
    Bizler aday açıklanana dek kazanma ihtimali olan adayı ön plana çıkarmak için yazıyoruz.aday kesinlikle kk olursa çıkıp zaten tıpış tıpış gidip ona vereceğiz.
    Ancak bugün ülkede %50 lik bir akp üstünlüğü var oylarda.seçimi kazanmak için akp oylarına ihtiyacımız var.bilmem kaç yıldır hem kendi partisini rezil yönetip hem tüm seçimleri kaybetmiş bir basiretsiz kk seçimi kazanamaz.

Akp kurulduğu günden beri tüm seçimleri kazandı.kaybetme ihtimali doğan tek seçimde de bu sefer muhalefet lideri kaybetmek için yapabileceği herşeyi yapıyor.çünkü kendisi kripto akp lidir.
    Sugosu arkadaş şunu demeye çalışıyor. İstanbul'u Ankara'yı Antalya'yi Mersin'i nasıl aldıysak aynı mantalite ile yine alalım. Birçoğumuzun olduğu gibi seçimi kaybetmeye tahammülü yok. Seçimi rahat rahat kazansın ister Kılıçdaroğlu ister başkası. Futbolda bir tabir var 1-0 olsun bizim olsun. İnşallah diyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Söylediğin saçma.bi aday rte diğeri kk.sandığa gidip rte ye mi vereceksin?
    O zaman sen harbi trolsun.herkesin derdi kk yi aday göstermemek açıklanana dek.
    Başka aday olmayacak mı zannediyorsun seçimde? Bu ikisine mi muhtacız?

Birisi çıkıp bu oyunu bozacak elbet.

6'lı masa kafasına göre takılabilir. Seçmen onlara uyacak diye bir şey yok. Onlar seçmene uymak zorunda.

4. Biraz da enflasyon rakamı konuşalım diyeceğim de bir gülme geliyor.

% 2,69 açıklanmasını bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Biraz da enflasyon rakamı konuşalım diyeceğim de bir gülme geliyor.

%3,31 3,69 bekliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    RTE karşısinda kim varsa ona vereceğiz. Maksat tarafımız belli olsun.
    Bu hunharca soygun dursun.

Seçi m sonucu bence adaydan bağımsız.akp nin misyonu bitti.altili masa dağıl saydi bir ihtimalleri olurdu.bu koşullarda AKP kaybeder

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Biraz da enflasyon rakamı konuşalım diyeceğim de bir gülme geliyor.

3.69 bekliyorum
    ENAG
    Şubat ayında aylık enflasyon artışı %7.21 ,yılın ilk 2 ayında %17.14 , yıllık enflasyon artışı %126.91 oldu.

demiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 112/1009 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •