Sayfa 113/273 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2178 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Yarın açılışta sahol ve eregliyi geçip kapanışı ekşi yaparız bu kap haberi ile
    Açılışta sahol eregliyi geçtik, şimdi Ereğli 1 lira fark attı bize. Sahol de ya kapanışa ya da yarına önümüze geçer.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Umarım oradaki durumu çıkarırsın. Kalbim seninle.
    zarar kısa surede zor çıkar epey içeri girdik zaman kaybı da cabası yapacak birşey yok ya zararın üzerine oturup kafadan 1 yıl bekleyecektim ya da kabullenip başka mecralarda şansımı deneyecektim.

bakalım akbnk 2 dolar olursa anca zarar çıkar

3. bir kerede şaşırt be dünkü bebeler bile sosyal medyada aynı bu hareketi yapacağını akşamdan beri yazıyorlar

verip alanlar yada short yapanlara bu kadar sığ bakışla nasıl para veriyor bu tahtacı hayret

şişenin hiçbir haberine ertesi gün piyasa atlayıp mal almaz yıllardır aynı hareket çünkü

4.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    bir kerede şaşırt be dünkü bebeler bile sosyal medyada aynı bu hareketi yapacağını akşamdan beri yazıyorlar

verip alanlar yada short yapanlara bu kadar sığ bakışla nasıl para veriyor bu tahtacı hayret

şişenin hiçbir haberine ertesi gün piyasa atlayıp mal almaz yıllardır aynı hareket çünkü
    İyi günler arkadaşlar, bilgi paylaşımı yapam tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    @freedim hc aslında bugün beni şaşırttı. Bizim tahtacı bir gün önce %3-4 yukarı yaptığında ertesi gün düşüş görürdük. Sevinci kursağımızda bırakırdı. Gün daha bitmedi, kapanışta ne yapar bilemem ama şu an beni şaşırttı diyebilirim.
    Yatırım işi de zaten uzun vadeli, yapılacak , edilecek vs. yıllar sonra artısı görülecek. Bu hissenin de beklentisi hep ileri vadeli değil mi

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    41,5x ve 41 bandına sıkıştık hangisi üstünde yada altında olursa yon trafada olacak. tabi maç sonucu gibi arasında yatay da kalabilr ytd
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    41,5x ve 41 bandına sıkıştık hangisi üstünde yada altında olursa yon trafada olacak. tabi maç sonucu gibi arasında yatay da kalabilr ytd
    Ben şahsen ytd olmayarak kısa süreli 41,9x e atak bekliyorum. ama orda duvara toslayabilr ytd
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Ben şahsen ytd olmayarak kısa süreli 41,9x e atak bekliyorum. ama orda duvara toslayabilr ytd

Grafik de koyalım ki işkembeden atmadığımız belli olsun ytd
    Fortis Fortuna Adiuvat

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    saat 15:00 hadi bakalım pala bey marginler de kapandı. sıra sende ya herro ya merro ytd
    Fortis Fortuna Adiuvat

Sayfa 113/273 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •