Sayfa 114/1000 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Sn sutbiyik cafe ye biraz daha fazla ugrayin ozluyoruz sizi giyabinizda bir suru espri yaptik yoksunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kibir olabilir mi?

2. pozisyona girdiğim zaman buraya uğramıyorum... ekran başında olmam lazım...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    pozisyona girdiğim zaman buraya uğramıyorum... ekran başında olmam lazım...
    Abi ne dedigini anlamaycak kadar fakir kaliyorum sutbiyik ustadin yaninda nese muhabbetini sewiyoruz onun

Ustadi anlamak icin forumdaki nitelikli yatirimcilardan yardim almam lazim

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Ninjalar hangi kâğıtta

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Faizler düşmeyecek
    Limonnnnnnn

6. murat sepeti ikiye bölmüş de , her iki parçanın da alt dalları var , çeşit arttıkça takip ve karar alma mekanizman zorlaşır , hata potansiyelin artar... haaa finans profesörlerine sorarsan riski yaymak için 30 farklı varlık sınıfına kapitali dağıtmak gerekir derler ( bknz özgür demirtaş mesela ) .... ama parasını bilinçli yöneten birisi benim gibi , stanley gibi , falan filan , öyle aynı anda çeşitleme yapmaz. 2 - 3 şeye odaklanır , oradan kaldırabildiği kadar fertiği cebine margarinler sonra diğer fırsatlara bakar... ne diyo stan o videoda ? 4 market sayıyo , hisseler , pariteler , emtialar ve tahviller... hangisinde fırsat varsa oraya yoğunlaşıyor... aynısını ben de yaparım mesela borsa istanbula mı dalacam , enerjimi o an oraya yoğunlaştırırım aynı anda max 4 hisse takip edebilirim genelde ikiyi geçmez aynı anda taşıdığım hisse adedi , 5 ci oldu mu işler karışır.... dolarda daha önceden bir hazırlık yaptım diyelim o beklediğim yerde pozisyona mı girdim , oraya enerjimi veririm... aynı anda hissede trade yapmak , aldığım pozisyonu taşıyıp takip etmeyi tercih etmem ... yufka gibi yayılmaya gerek yok... hamur olarak kalmak daha iyi
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Abi ne dedigini anlamaycak kadar fakir kaliyorum sutbiyik ustadin yaninda nese muhabbetini sewiyoruz onun

Ustadi anlamak icin forumdaki nitelikli yatirimcilardan yardim almam lazim

Bu formu okumak için bazen değişik alfabe kullanmak gerekiyor.

Viop topigindede çok şifreli yazılar var.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Limonnnnnnn
    O ne abi

Sayfa 114/1000 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri