Onemli Gunler Banner
Sayfa 115/1000 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 913 - 920 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GPG temkinli gidiyor gelen parayla EGKYO almıştır Eral
    Ama hergün kapının altından para atıp kaçıyor insanlar, ne yapsın adamcağız, alacak mecbur bir şeyler.

Çare bulamazsa %18'den Nkolay bono alıp, para atıp kaçanlara %13 verecek

2. fona katılım arttığında fonun getirisinin düşeceğini neye dayandırıyorsunuz acaba

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Artik cok gec
    Bu foruma gelmeyen yaklasil 5-6 m lik portfoy arkadaslarimda vardir ������
    Aman haaa

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Sabrederseniz TCD'de zarar etmezsiniz.
    Ammaaa acayip olaylar olurmu olur o zaman ne desem bilemiyorum

Ama asıl hata sizde davul zurnayla reklam ettiniz fonu.Bu kadar aşırı giriş sonrasında gariban fon yönetimi ne yapsın oluk oluk akan paraları yüksek getiriyle nasıl değerlendirsin.
    Diğer başlıklara bile gidip adam topladınız.
    Harıl harıl yeni girişler ve oluk oluk akan paradan sonra fonun kimyası bozuldu valla.
    Ben iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum onun şahsen .

Aynısı dolar ve faiz tipiğinde de olmuştu .

Ters indikstör o

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Ters indikstör o

Yok iyi niyetinden şüphe etmem.

6.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    fona katılım arttığında fonun getirisinin düşeceğini neye dayandırıyorsunuz acaba
    Bir şeye 5 bin tl ile 5 milyon tl yatırmak arasında fark nedir

Hangisinde en sağlam riski ve getirisi düşük enstruman tercih edersiniz

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    25 yıl dile kolay Bende 21 yıl önce üniversitede tanıştım borsayla bir baktım derse gireceğime seans salonuna gidiyorum Sonra baya bi uzak kaldım
    o zaman yaşlarımız yakın benimde amcamlar uğraşıyordu 90 yıllarda o migrosların gittiği zamanlar 20 mağazadan yüzlerce mağazaya büyüdü zaman sonra babam 94 95 te hisse almaya başladı bende bulaşmış oldum izmir demir çelik vardı sonra çukurova aldırmıştı bunu al unut 10 20 misli yapar en az 500 bekliyorum demişti bizim komşu olan bi abimiz kendi esnaftı ama büyük yatırımcı eski istanbulluydu kendi tabi biz 36 42 git gel yaparken 2-3 sefer malı topluyolarmış tabi malı kaptırdık ha bu sefer ha o sefer satamadık derken 800 bin olmuştu kısa sürede 6 ay 1 sene bile olmamıştı sonra yaş dolunca kendimize hesap açtık seansa gidiyorduk bi broker vardı aracı kurumda dışarıda güzel güzel kızlarla gezmek varken ne işiniz var burada oğlum salakmısınız demişti aynı sizin başladığınız gibi gdoğudan askerde izine geldik 30 gün onuda seansta geçirdik hayatımız seans olmuştu yani hastalık gibi bişeydi 2000 yılında bu borsa çok çıktı artık gitmez dedik ama hırs yaptık 10 misli yukarı 20 misli aşağı geldi hisseler 2001 de 2002de şeker pilici buldum 6000 tldeki hareketlerine bakınca bu ya 10 misli yapar dedim yada batar o gün açığıda almıştım elimdeki mal kadar dealer bizi terse getirdi ekibin elemanıymış sattık 64 bin oldu buna benzer bi çok olay yakın arkadaşımın bi abisi üst düzey oyuncu bize hisse aldırdı sonra hisse düştü çalış çalış kazanda bizde borsada alalım dedi sonra 5 yaşından beri arkadaştık orada bitirdim üst düzey oyuncu yatırımcı 86 dan beri cağaloğlu ve karaköyden borsacı abilerimiz vardı ne hikayeler ne filmler gördük adamlarda kalın mal varsa yukarıdan tel geliyordu sattırın bunlar alacakmı satacak mı diye sizin hesap ekstreniz gücünüz çapınız huyunuz suyunuz karşı tarafa gider herkes komisyonunu alır ne filmler gördük duyduk bu borsada paranın olduğu her yerde film vardır bende 2005 06 dan beri baya ara vermiştim 2 seneden beri yine bakıyorum bi hisse varsa inciğine cinciğine bilançosuna geleceğine bakarım büyük operasyon da varsa gelecek batacak çıkacak kendini belli eder zaten kan kokusunu üşüşen piranalar gibi hareketleri olur bu fonunda hisse tespitleri güzel yükselen hikayesi operasyonda trendde olan hisselerde ama yancı olarak ama tahta yapıcısı ayak olarak 8 10 trilyona işler kolaydır belkide kendi müşterileri kendi paralarıydı kendi paramızı da geçen yetkili bu fonda değerlendiriyoruz demişti galiba ama çoğalınca zorlaşır çok duyulursa her anlamda dikkat çeker

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

Ters indikstör o

Birak pesimi

Sayfa 115/1000 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •