Sayfa 115/501 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 4007 madde; 913 - 920 arası.

Konu: EndeksS

1. günlüklerde henüz bir netleşme yok, 1591.36 dan düşen fiyatlar 1448.09 bölgesine geliş sonrasında hız kesti ve yerini ? işaretine bıraktı, bizim için durum bu bölgede subjektif yaklaşımlar yerine:

1.günlükte majörden sistem sinyallerini takip etmek,
    2.1480.09 dan alt /üst takip etmek,
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

sarı renkli olan x bank, benim grafiklerimin özellikleri bu, dırdırı sevmiyorlar, direk anlatıyorlar, ..

baktığımızda şunu söylüyor,

bankalarla yani xbank, fona devredilen kaadlar veya bir kısmı Türkiye Varlık Fonuna devir olunarak kısmen kontrol edilebilen kaadlar,......

arasında mütemadiyen müthiş bir mücadele var, bu hepimizin malumu, çünkü bayağı bir süredir bu var ve bu durum yeni değil,..

benim alt üst noktalarımı grafiklerimde hep veriyorum, artık ezberledik bu değerleri,..

böyle baktığımızda(bu alt/üst değerlerden baktığımızda) xbank ın hali çok perişan gözüküyor, çok perişan çünkü x bank kaadları süper nato üzerinden tutuluyor,..
    diğerleri de litaratürde badem kaadı olarak varlık fonu üzerinden geçiyor haliylen, malumunuz,
    badem kaadlardan bazıları süre önceler kasıtlı şişirildiler ki endex üzerine hacimce etkili olabilsinler,..

sözün kısası bu çarpışma, medyadan takibiniz orman yangınları buna dahil her alanda olduğu üzere bunun bir yansıması olarak borsa üzerinden de netçe görülüyor, bkz grafik,...

süper nato kendini fena aşağıya basmış, kendini öylesine aşağı basmışki sanıyoruz ki tüm globta bankacılık bundan böyle iflaslarda, ..değil tabi,

bir mücadele var,..bu belli,..

bu mücadele alanı,

sper nato için 1257.55 alt /üst,

grafikte sarıya bakın,.. sürekli verdiğim değerlerimden olan 1368.82 ye tam oraya nasıl da kafa atmış ve sonrasın da kendisini salmış, x bank işte bu değer 1257.55üstüne çıkmadan borsa da sıkıntı devam eder,..

...............ve buna karşılık gelen bir badem regülasyonu xbank yönlü düşüşlerde bunu dengelemeye yönelik olarak mütemadiyen çalışır,

çünkü bu bir mücadele,...

esasen ve şahsen süper nato, xbank üzerinden maçı kaybedeli çok oluyor ama, ''gabı gabtımışlar amma''

diğer kalemleri olan usdtry üzerinden hali hazır mala vurabiliyorlar, badem tarafın yumuşak karnı da tam burası,..

USDTRY
    banka endeksi tam 125775 kapatmış ne tesadüf

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    sayın osmantt

bu gün vadelide gün yükseğe bakarsanız bir süredir vermeyi ihmal ettiğim bu grafikteki (mesaj 905, 909)1535.75 değerinin 1535.73 le gerçekleştiğini görürüz,..

birazdan ikisini de hatta hatırlatmanız üzerine x bank lıyı da madem üçünü birden alıntılayıp tazeleyip aşağıda vereyim,...

bir kaç gündür fazla kalabalık olmasın diye ''?'' işaretli kutucuk olan grafiğimi burada vermekteyim,..çünkü o biraz daha hedef gözetmekteydi

''?'' işaretli olan fiyatların 1480.09 değişi sonrası tepkisel yerenin yelpaze üzerinde max hedefseli,...

ama bu hedefsel geçilir kalınırsa oyun değişir,..o nedenle çok önemli bir grafik bana göre, geçilir demiyorum, ama onun yerine geçilir kalırsa diyorum,

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

Sayfa 115/501 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları