Sayfa 117/332 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 929 - 936 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. AK bu kadar satmış bir haftalık takasta fiyat hiç geri gitmiyor??2 gunluk A.kurum dagıımına bakıyorsunuz yeni alıcı HSBC gelmiş ama yine fiyat 1.90 altına gitmiyor??inşallah birilerinin hacim dikkatini çeker??ya da AK ın bu kadar satışının acısını çıkartır?

2. acaba buradan TOBO çıkar mı?

Omuz baş omuz formasyonunun tam tersidir. Bu da düşüş trendinde olup trend dönüşlerinde görülen bir formasyondur. Fiyatlar bir dip yaparak SOL OMUZU oluşturur. Daha sonra bir yükseliş yaşanır ve fiyatlar belli bir seviye üzerine çıkamayarak BOYUN seviyesini oluşturur. Fiyatlar daha sonra bir satış daha yiyerek daha önce oluşan sol omuzu da aşağı kırarak bir dip daha yapar bu da BAŞ bölümünü oluşturur. Son olarak bir yükseliş daha yaşanır ve sol omuz seviyesine kadar yaşanacak düşüş hareketi de SAĞ OMUZU oluşturur. Bu seviyeden artık ralli başlar ve fiyatlar boyun hizasını kırarak trendin döndüğünü haber verir.

3. yani TOBO dusus trendinde TREND DONUŞ FORMASYONUDUR.Hedef 2.20 ve haftalık grafiklerde de DUSEN TAKOZ var??birilerinin dikkatini çekecektir?bu bilgileri twitter ortamında paylaşarak dikkat çekilebilir?

4. haftalık dusen takoz ve tobo

hisseanaliz sitesinde yer alan grafik??

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Antalya07
    Gönderi
    1,035
    6tl maliyetli olan kişilerin vadesi 5 yıl bitti 6. yılı gırdıler
    yani o 6.50tl maliyetler döviz faiz altın ile kıyaslandığında 13,14 tl gibi maliyete çıktı
    ben sanmıyorum bukadar bekleyıpte hah 6 a geldi satalım diyeceklerını
    eğer gercekten yukarı gidecekse spek 6 tlli seviyelerde mal almak isteyecektır bir aşağı bir yukarı yaparak
    ya nasip deyip bende kıyısından köşesinden tuttum haydi hayırlısı.
    🖐

6.  Alıntı Originally Posted by Zıco Yazıyı Oku
    6tl maliyetli olan kişilerin vadesi 5 yıl bitti 6. yılı gırdıler
    yani o 6.50tl maliyetler döviz faiz altın ile kıyaslandığında 13,14 tl gibi maliyete çıktı
    ben sanmıyorum bukadar bekleyıpte hah 6 a geldi satalım diyeceklerını
    eğer gercekten yukarı gidecekse spek 6 tlli seviyelerde mal almak isteyecektır bir aşağı bir yukarı yaparak
    ya nasip deyip bende kıyısından köşesinden tuttum haydi hayırlısı.
    5 yıldan beri şirket toplam ne kadar net kar elde etti?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    5 yıldan beri şirket toplam ne kadar net kar elde etti?
    0,0 kar etti.Hep eksi yazdi.
    Sndiproyal, sizde bilirsinizki milyonlarca ard arda zarar yazan sirketler, tavan tavan gittiginide gorduk Bist'te.Ayrica biliyoruzki, sktas in gosterilen defter degeri gercegi yansitmiyor.Nasil muhasebe uyguluyorlarsa veya sirket yapisini nasil olurda teknik olarak satranc gibi oturttularsa, durum ortada.
    Egerki gercek defter degerine yansitsalar , bu sirketin degeri en az 800 Milyon.
    Zico arkadas yazdigi rakamlari az bile yazmis.
    Sabirda hayr vardir.

8.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    0,0 kar etti.Hep eksi yazdi.
    Sndiproyal, sizde bilirsinizki milyonlarca ard arda zarar yazan sirketler, tavan tavan gittiginide gorduk Bist'te.Ayrica biliyoruzki, sktas in gosterilen defter degeri gercegi yansitmiyor.Nasil muhasebe uyguluyorlarsa veya sirket yapisini nasil olurda teknik olarak satranc gibi oturttularsa, durum ortada.
    Egerki gercek defter degerine yansitsalar , bu sirketin degeri en az 800 Milyon.
    Zico arkadas yazdigi rakamlari az bile yazmis.
    Sabirda hayr vardir.
    5 yıl önce 6 TL yatırıldığında ve hep zarar ettiğinde bu değer diğer faiz getiren enstrümanlarla karşılaştırılmamalı diye düşünüyorum. Bu değere 5 yıllık zararı da göz önüne bulundurarak bir değere ulaşmak lazım gibi geliyor. Fikir alış verişinde bulunmak faydalıdır diye yazıyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 117/332 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •