Sayfa 120/279 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 953 - 960 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Düştü yerden kalkamıyor endeks aynı yere geldi huuu

3. Hala speğin kağıdı ne tarafa patlatacağını anlayamadım. Kalın bir çizgi daha çizecek görüntüsü var ama ne tarafa???

4. İlk fırsatta aşağı yapacak gibi.Kalitesini gösteriyor , tabi patron marifetiyle. Hisse dağınık teknikte olumlu görüntü temettü sonrası kayboldu, tekrar oluşumuna da spek izin vermiyor. Arada takas paylaşan olursa iyi olur.

5. Spek aktif fiyattan 3-4 kademe aşağıya yüklü alışlar giriyor malın gelme ihtimali olunca yüklü alımları iptal ediyor , Züğürt spegi var hissenin.

6. Her yıl aynı hareket bekleyeceğim en azından zarar yazmaz temettüsü yüksek bir kağıt

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3.30-3.35 arasına gelde sende rahatla bizde mallanalım biraz daha... ha gayret sende o potansiyel var....ytd

8. DESPC - Despec Bilgisayar

Ben dusen dolar kuru nedeni ile iyi bir dokuz aylik bilanco getirecegini dusunmuyorum. Evet hedge icin forward yapiyorlar ama ikinci ceyrekte hic ise yaramamis.Ote yandan o kadar enterasan bir sirket ki, bilancodaki bazi kalemler ile her yerden supriz yapabilecek durumda ve bir supriz bilancoda kari minimum dortte bir oynatir. Piyasadaki malin kimde oldugu veya teknik konusunda fikrim yok ama dusse de bazilari rahatlasa demiyor degilim.

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 120/279 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •