Sayfa 121/1000 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Yemin ederim bende aynı şeyi düşündüm,bir nevi Mustafa Topaloğlu aramızda hissi uyandı bende
    Yok dostum öyle değil pek
    Hatta teşhis ve tedavi yanlış olmuş biraz
    Sayın Hakem , Anlamış olduğunun teyidini iletti Zaten daha doğrusu ve ötesi biz birbirimizi anladık
    Zuzaylilar aramızda olsada bizler fani dunyaliyik :-)

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    çok isterdiniz 100 de ben yazim 240 olsunda el başa olsun sizde rahat bende
    Yok yok asla istemem bizde vergi işleri çok adaletsiz,size gelene kadar neler var,zaten sistematik bir vergi kaçırma olayı var.Doğal kabul ediliyor.Bir ara bankadan 200 kredi çekip evi 150 gösterenler bile vardı.Şimdi millet uyandı.O işler sıkı takipte.

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Sayın Hakem , Anlamış olduğunun teyidini iletti Zaten daha doğrusu biz birbirimizi anladık
    Bizimki sadece latife Sayın Moruk,iyi forumlar.....

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Sayın Hakem , Anlamış olduğunun teyidini iletti Zaten daha doğrusu ve ötesi biz birbirimizi anladık
    Elbet sn moruk anlamazmıyım.Yani her şeyi uzun uzun buraya yazmaya gerek yok.Arif olan şeediyor zaten konuyu.Siz merak etmeyin ben aldım mesajı )))))))))))

İyi forumlar sayın dostum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bora Bey cafe de yazmıştım,değerli arkadaşlar cevaplamış,siz hesap uzmanısınız ,hazır vergiyle ilgili konu açılmışken size de danışayım istedim;(Bora Bey in pm i kapalı,verdiğim rahatsızlık için özür dilerim)

bir konuda değerli bilgilerinize ihtiyacım var,bulunduğum ilçede ısrarla pos cihazı ve yeni nesil poslu yazar kasa kullanmayıp,sadece peşin parayla çalışan bir eczane var,ayrıca istemezseniz fişte kesmiyor,normal zamanlarda bu şahsa kesinlikle gitmem ancak nedense ,hafta sonları,milli dini bayramlar gibi günlerde nöb. eczane bu oluyor,bu devirde simitçide bile pos cihazı varken genelde acil ilaç lazım olan dar gelirli insanlar ,ay sonu vb zamanlarda nakiti nereden bulacak,bu şahsı nereye şikayet edebilirim?(vergi dairesine şikayette;istenildiğinde fiş vermezse diye saçma bir ibare var,sanki keyfi olarak fiş kesmek zorundaymış gibi,ayrıca bulunduğumuz ilçedeki herkesi tanıyan biri,vergi memuru gelince fiş kesecektir)böyle çakal birini nasıl şikayet etmeliyim?
    Bulunduğunuz ilçede durumu bir dilekçe ile yetkilisine (Mal müdürlüğü) dilekçe takip nosunu alarak verin...

Yapılanlar hakkında size de yanıt verilmesini isteyin dilekçenizde.

Belirli bir zaman sonra gereken yapılmazsa o dilekçe nosu ile bağlı olduğunuz İl Defterdarlığına bir dilekçe ile başvurun.

Tabi eğer bir de kanıt ekleyebilirseniz harika olur...

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok yok asla istemem bizde vergi işleri çok adaletsiz,size gelene kadar neler var,zaten sistematik bir vergi kaçırma olayı var.Doğal kabul ediliyor.Bir ara bankadan 200 kredi çekip evi 150 gösterenler bile vardı.Şimdi millet uyandı.O işler sıkı takipte.
    yazdıklarımı okuyan neden vergi vermediğimi anlar 3 yıl boyunca aldığım kira kiramı ödedi dedim... Ama işte neresinden okursak orasından yorum yapıyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Aman ha...

Yanlış anlarsa küfürü yersiniz...

Ben mağdurum bu konuda...

Sayfa 121/1000 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •