Sayfa 1213/1252 İlkİlk ... 213713111311631203121112121213121412151223 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,697 - 9,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    bu bankalar beni verem etti.155k ya 32 46 gün
    abank aradım 22.2 verdi
    vakıf aradım 21.75 verdi
    burgan 22.5 verdi
    odea 22.4 verdi
    rezillk kepazelik bu.sadaka veriyolar.
    aktifle günlüğe devam en azından hateket kabiliyeti var

2. Dolar dolu uçak indirildi mi? - Murat İDE
    http://www.yenicaggazetesi.com.tr/do...mi-48721yy.htm

Madem 20 milyar dolara el koydular ,ŞAKKADANAK 10 milyar dolar satacaksın düşmedi mi ŞAKKADANAK bir 10 milyar dolar daha satacaksın göreceksin çil yavrusu gibi dağılacaklar

3.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    bu bankalar beni verem etti.155k ya 32 46 gün
    abank aradım 22.2 verdi
    vakıf aradım 21.75 verdi
    burgan 22.5 verdi
    odea 22.4 verdi
    rezillk kepazelik bu.sadaka veriyolar.
    aktifle günlüğe devam en azından hateket kabiliyeti var
    20 bin euro..

bankaları heyecanlandırmıyor..

ytd.

syg,

4.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Sana birşey ispat etme yükümlülüğünde değilim. Patronum musun ver 1000 dolar gönderiyim dekontları?
    ben de tam bu cevabı bekliyordum zaten.
    Ama aferim şurada bile inandıracak keko bulmuşsunuz hayal dünyanıza.Adam bi de gelmiş bana çemkiriyor palavracıyı savunmak için

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
     Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    20 bin euro..

bankaları heyecanlandırmıyor..

ytd.

syg,
    alakası yok.bizden aldıklarını yüzde 60 la pazarlarken çok heycan duyuyorlardır eminim.

6. İlginç ancak önemli bir tespit.

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Dolar dolu uçak indirildi mi? - Murat İDE
    http://www.yenicaggazetesi.com.tr/do...mi-48721yy.htm

Madem 20 milyar dolara el koydular ,ŞAKKADANAK 10 milyar dolar satacaksın düşmedi mi ŞAKKADANAK bir 10 milyar dolar daha satacaksın göreceksin çil yavrusu gibi dağılacaklar
    Dövizi biz yükseltmişiz ya...*"Türkiye'ye ekonomik operasyon yapıyorlar", "Bu bir Kurtuluş Savaşı'dır" diye bağırıyor ya iktidarımız..Papazı bahane edip, zaten çatlamış ve hızla kırılacak olan ekonomik tabloya, gavurdan bahane üretiyor ya..Rakamlar tam tersini söylüyor biliyor musunuz?Dünya Gazetesi'nden Alaattin Aktaş'ın önümüze serdiği rakamlar ilginç..Dövizde en büyük yükselişin yaşandığı günlerde, yurt içindeki döviz hareketi günlük 4.9 milyar dolardan, 10.1 milyar dolara çıkmış..Aynı günlerde yabancıların para hareketi ise 3.3 milyar dolardan 3.7 milyar dolara çıkmış..Papaz-mapaz hikaye, bu hareketlerle dövizin tırmanışına bizzat yerli yatırımcı katkı veriyor..En birinci milliyetçi partimiz bile, parasını dolarda tutup bu tabloda pay sahibi olduğuna göre;Dünyada belki de ilk defa, bir millet, kendine karşı 'Kurtuluş Savaşı' veriyor..Yel değirmenleriyle savaşan Don Kişot'a döndürdüler milleti..

Kaynak Yeniçağ: Dolar dolu uçak indirildi mi? - Murat İDE
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Murat İDE, dövizi işleri bir şekilde kötüye gidip paraları nakit olarak yurt dışına döviz kaçırmaya çalışan yandaş şirket sahipleri mi çıkartıyor demek istemiş.

CB na gen aylarda buna dikkat çekmişti.

İlginç...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Sanırım 15 lerden bağlarken 19 lu oranlardan bağladık..evet ekonomik şartlar değişti.mb 19.25 herhalde fonlama ama 23 24 lü oranlar var..ee hani mb likitide sağlıyordu.bankalar neden 19.25 den mb den borçlanmıyorda artik 23 24 lerden mevduat yapıyor..benim geçenlerde sordugum bir soru vardı 90 larda 2000 lerde mb faizleri 60 - 70 oluyordu bankalarda 120 130 faiz vardı..Neden bu durum bu günlerde işlemiyor diye..
    merkezden kullanılan fon bankacılık kesiminin fon ihtiyacının büyük bir kısmını kapsamıyor. bu yüzden bankalar mevduat toplamak zorundalar

Sayfa 1213/1252 İlkİlk ... 213713111311631203121112121213121412151223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •