Sayfa 126/178 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1418 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Güzel günler göreceğiz güneşli günler

2. Sn.Keko ve Sn.Kazançkapısı yorum yapmayınca forum sessizleşiyor.
    Yorum bekliyoruz.

3. Aynen öyle iki sevgili dostumuz paylaşımlarıyla burayı fazlasıyla doyurucu hale getiriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    Sn.Keko ve Sn.Kazançkapısı yorum yapmayınca forum sessizleşiyor.
    Yorum bekliyoruz.
    Arkadaşlar Teknosa bizim yerimize konuşuyor zaten..12 ay içinde 80 TL hedefim var...nasip nasip nasip..Teknosa önümüzdeki iki adet bilanço muhteşem olacak...

Geçtiğimiz bilançoda ciroyu tam isabetle tahmin ettim ama vergi konusunu iyi irdeleyemedigim için onda tam anlamı ile tutturamadim...eğer ikinci çeyreğin şartlarında olduğu gibi vergi vermemiş olsaydı net kar da beklediğim 150_200 aralığında ve tam olarak 170 milyon civarı gelecekti...
    Teknosada olacakları az çok görüyorum dostlar..piyasa yavaş yavaş teknosaya uyanacak...emeklilik fonları ve yabancılar zaten çoktan uyandı...geriye ky yatırımcıların uyanışı kaldı...

5. Teknosa 3_4 ay içinde %140 gitti dostlar ..bu oran her ne kadar enerji şirketleri kadar çok agresif değilse de iyi bir orandır...
    Yılbaşından sonra pazaryeri ve e ticaretin aşama kaydetmesi ile (cirosu 100 milyarı aşanlar için 11.2 milyarlık lisans ücreti) Teknosa büyük bir ivme yakalayacak...bu ivme ile çıkışı ile göz dolduracaktır..

Yılların açısının çıkarılacağı oldukça güzel bir sürecin yaşanacağını tahmin ediyorum..sabır sabır sabır..

6. Fonlar maliyetlenmeye devam ediyor,hedef yüksek görünüyor..maaşallah devam etsinler..

7. https://twitter.com/ozmanonur/status...CSOPR0w0PIduqA
    Bugün paylaştığım bu teknik çalışma,temel ile örtüşerek çalışacak gibi..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    https://twitter.com/ozmanonur/status...CSOPR0w0PIduqA
    Bugün paylaştığım bu teknik çalışma,temel ile örtüşerek çalışacak gibi..
    Dolar bazlı grafik bu değil mi dostum...

Sayfa 126/178 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •