Sayfa 13/19 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Hisse takip..

1. sayın abicim üzerinde çalıştığın SENETLERE bakılınca yabancının da ilgisi ni görülebiliyor ...

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    sayın abicim üzerinde çalıştığın SENETLERE bakılınca yabancının da ilgisi ni görülebiliyor ...

abicim ben burada mesaj veriyorum. hisse alımında ilk kural hacim olmalıdır.değilse ne yapayım ben elli yüz bin lira hacmi olan kağıdı. adam yazmış tahtanın birinci kademesine bin lotalıcı ikinci kademeye üç bin lot alıcı yani kademelere böyle küçük lotlar yazılı. geliyor bir acemi yüklü bi alım yapıyor hoop kağıt beş kademe yükseliyor iyide satarken kime satacaksıın. böyle kağıtların bi faydası var ama övünürsün bak benim kağıt yükseldi diye
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endeksle ilgilenenler ciddiye alırlarmı bilmiyorum ama benim şöyle bir piyasa görüşüm var. diyorumki bunlar endeksi bu şekilde aşağı yukarı küçük hareketlerle seansı tamamlarlar. ikinci seans GARAN ı 10.41 e kadar basıp piyasada bi tane alıcı brakmazlar üstüne bide satışa sokarlar gün sonuna doğruda alıma geçerek p.tesi gap lı bir artı açılış yaparlar diye düşünüyorum. sonuç olarak ben endeks için GARAN baba destek 10.41 diyorum.. hadi bol şanslar bende böyle düşünüyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ZOREN de sıkıntısız bir gün yaşanması hacim in önemini gösterdi ancak her hacimli kağıt ta yükselir diye bi kural yok. mutlaka bunu teknik te desteklemesi gerekir. kaş yapalım derken göz çıkarmayalım

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    endeksle ilgilenenler ciddiye alırlarmı bilmiyorum ama benim şöyle bir piyasa görüşüm var. diyorumki bunlar endeksi bu şekilde aşağı yukarı küçük hareketlerle seansı tamamlarlar. ikinci seans GARAN ı 10.41 e kadar basıp piyasada bi tane alıcı brakmazlar üstüne bide satışa sokarlar gün sonuna doğruda alıma geçerek p.tesi gap lı bir artı açılış yaparlar diye düşünüyorum. sonuç olarak ben endeks için GARAN baba destek 10.41 diyorum.. hadi bol şanslar bende böyle düşünüyorum..
    p.tesi artı gap bekliyordum ama sanırım istediğim şekilde bi kapanış olmayacak..

aslında fenada bi kapanış olmadı bi taraf doldurdu geldi bi taraf biraz teredütlü geldi ama yinede iyi diyelim iyi olsun..

p.tesi blançoların son günü olması nedeniyle önümüzü görmek, diğer dandik hisselerlede işimiz olmayacağı için reklamlar diyoruziyi tatiller..

endeksteki bu hareketlere ister düzeltme ister satış ne derseniz diyin. ben endeksteki geri çekilmenin devam edeceğini düşünüyorum..

Sayfa 13/19 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •