Sayfa 13/1002 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Dünleyin büyük mikrofoncuylan, Emedurcu vardı, herhalde şu an bir tanesi mikrofonu bir yerine sokuyor, diğeri ise emip duruyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Dibi tutturduk ama Eylül ayı sakin geçmeyebilir.. ulan ponzi Şahap, FED taklidi yapmayı bile öğrendin walla.. çekirdek enflasyon demek! 🙂
    Adam kendi dediklerine inanıyor mu ki ...Hem güçlü TL istiyorum diyor hem Çekirdeğe bakacam diyor ...

Geldiğinden beri hiç bir iş yapmadan oturup maaş alıyor....Bir hamle yapta piyasa seni tanısın....

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Allah düşürmesin...
    ALLAH zaten düşürmüyor ! kendi kendimizi düşürüyoruz. Sayfaları sabote etmemek adına çok orijinal hikayelerimden sadece birini yazayım. Dün Ankara Şehir hastanesi göz polikliğine ( 3 ay uğraşarak aldığım randevuma ) gittim. Muayeneden önce ölçüm odasına aldılar. 2 görevli ( gençler ellerinde tlf. ezberledikleri 4 kelimeyle güya ölçüm yapıyorlar ) oturun, çenenizi şuraya alnınızı buraya koyun, gözünüzü kırkmayın, gidebilirsiniz... Güya uzman doktora muayene olacağız ya, 3 odaya birer asistan başlarına 1 uzman koymuşlar. Girdim içeriye muayene koltuğuna oturdum . Dr. telefonla birisiyle konuşurken bana - neyiniz var - dedi. Sustum, karşıma oturdu başladı makinayla gözüme bakmaya.... bu arada yeni evlenmiş felan muhabbet ediyor arkadaşıyla. yaşımı sordu, söyledim. Gözlük yazıyorum dedi. yahu ne gözlüğü kardeşim, ben sana gözümdeki lekeleri soruyorum, gölgeli gördüğümü anlatıyorum senin kafa yengede mi kaldı dediğimde çok bozuldu.

Çıkınca sistem üzerinden şikayet ederek sıfır puan verdim. Gözlüğü yazmış ama azimli dr. neyse gözlükçüye gittim. O tam komedi. Çerçeve, cam beğendik fiyatta anlaştık. Odak almayacakmısınız dediğimde '' ohooo o işler bitti dayı , sen çok geridesin '' diye ukalalık yaptı. Ver ulan şu kağıtları dedim, çıktım.

Daha bunlar iyi günleriniz . pardon günlerimiz.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dünleyin büyük mikrofoncuylan, Emedurcu vardı, herhalde şu an bir tanesi mikrofonu bir yerine sokuyor, diğeri ise emip duruyor.
    Ne mikrofonmuş be...
    Her işe yarıyor...
    ODTÜ'lüde keramet var.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Hazine: (Ağustos)
    - İç borçlanmanın ortalama vadesi 75,8 ay oldu (Önceki 53,6 ay)
    - İç borçlanmanın ortalama maliyeti %16.78oldu (Önceki %14,26)
    - Toplam iç borç çevirme oranı %203,2 oldu (Önceki %105,3)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Benzinin litre fiyatına yarından itibaren geçerli olmak üzere 25 kuruş zam yapıldı.
    Artış ÖTV'den karşılanacağından pompa fiyatlarına yansımayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Bir süredir kulağıma fısıldanıyor; devlette fotokopi çekme dönemi başlamış. Yani yarın iktidar seçimle değişirse kendilerini güvende tutacak belgelerin kopyalarını almaya başlayanlar varmış.

Yargı bürokrasisini bilen bir isim anlatıyor; suskunluklarıyla ünlü hâkim ve savcılar iktidarın yanlışlarını yemekhanede yüksek sesle dile getirir olmuş.

Tamamı:Devlette yeni döneme hazırlık

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarl...zirlik-1866700
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Güya uzman doktora muayene olacağız ya, 3 odaya birer asistan başlarına 1 uzman koymuşlar. Girdim içeriye muayene koltuğuna oturdum . Dr. telefonla birisiyle konuşurken bana - neyiniz var - dedi. Sustum, karşıma oturdu başladı makinayla gözüme bakmaya.... Gözlük yazıyorum dedi. yahu ne gözlüğü kardeşim, ben sana gözümdeki lekeleri soruyorum, gölgeli gördüğümü anlatıyorum
    Sn Ressam,

Hayyam hoca var (Kıratlı) Hacettepenin hocası...bir de Ahmet Akman hoca var..700 civarı ücretler..Ahmet Hocada tomografi cihazı da var 400-500 de o sanırsam..bir de Ankara Üniversitesinden Ahmet Kaan Gündüz var, onda da tomografi var, ameliyat v.s. olursa Kaan hocayı tercih etmeli...bunlar üçü de kendi alanında süper olanlar..

Göz dibi muayenesi, sarı nokta, glokom onlara baktırın, tomografi çektirin...bir şey yoksa, yaşlılık deyip geçecekler, varsa erken tedaviye başlarsınız, tedavileri yok bunların ama geciktiriliyor ilerlemesi v.s.

Geçmiş olsun..

Sayfa 13/1002 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •