Sayfa 130/460 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Galip bu ne yapacagi belli olmaz o yuzden guven yok ama beni sadece dusunduren sey su neden bu kadar topaladi ki ?

2. İlk etapta 3.4 gösterip oradan çakarlar...

3.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    İlk etapta 3.4 gösterip oradan çakarlar...
    3.40 ikinci fibo cok zor bence

4. Bosverin fibo mibo para tekniği çizer canı ne isterse onu yapar yukarıda yazdigimin cevabını bulun olay odur.paraniza bakın kazanmaya bakın parayı cebe koyun

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by melih55 Yazıyı Oku
    Evet ercan kardeş ben de on yıldır buralardayım. Uygun zamanlarda çıktım girdim ama kağıtsız hiç kalmadım.
    Hep bu şenliğ bekledim kaçırmak istemedim.
    Hatta bu sene genel kurula katılıp kök söktürdüm. İnşallah daha güzel şeyler olacak.
    BENİM NİCK ESKİSİ METİN42 İDİ genel kurulda soru bile sormuştun rivayla ilğili iysallah güzel şeyler olacalk

6.  Alıntı Originally Posted by ERCAN42 Yazıyı Oku
    BENİM NİCK ESKİSİ METİN42 İDİ genel kurulda soru bile sormuştun rivayla ilğili iysallah güzel şeyler olacalk
    ykgyo nun rıva harıcınde arsası yok,şimdi şirketin ederi de ortada,şimdi soru şu ?

galip neden bu kadar topladı ?

kime satacak ?

7.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Şimdi elinizde ortalama 2.35 maliyetli 10 milyon lot var dolaşımda fazla mal kalmadı siz olsanız ne yaparsınız gücünüz de var.bu sorunun cevabıni bilen hissenin gideceği yeri veya yerleri tahmin eder.ben olsam 5 liraya çeker orada hisseyi stabil hareket ettirir.piyasayi o fiyata alıştırırdim.cunku buradan 5 liraya gitmesinde fazla almaya gerek yok 2 milyon lotu al ver yaparak Fiati oraya götürür.spk daki brütcü fetoculerde tutuklandı nasıl olsa.sikinti yok brüt olsa bile hisse 3 ay içinde brute girdiği yerinde üzerine çıkıyor ornekleri dolu yani kasilmayi bırakın gevseyin.

Çok doğru diyorsun,avtur ve avg den sonra sanırım operasyon bunda kaç kez girdik çıktık ama tahmin edipte beklemedik şimdi anca izleriz bilerek tavan kapatmıyor 2,46 da aynı yapmıştı korkup almamıştık p.teside 3 üzeri kapatırsa şaşmamak gerek
    Maksat yorum olsun şahsi görüşümdür

8. Avgyo ozgyo vakfn ......toplayıp kime sattiysa onlara satacak Riva nereden çıktı hayırdır yeniden arsa aldida haberimiz yok mu 2016 da satmadimi Riva arazisini

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 130/460 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •