Sayfa 131/144 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1145 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    Avciyi takip eden arkadaslar icin bilgilendirme; 8M lot daha satmiş
    Teşekkürler. Sayın Haymatlas okumalarda yanlışsın.Link attık hisseyi fon almış nasıl kendisi?Sen bunu bizim içerideki fonlarla karıştırdın sanırım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Satanların kazançları hayırlı olsun
    .
    Dayı burada sağ olsun çok emek verdi. Onunla anlaşamadığımız bir konu vardı. Büyük patronun bedelliye katılmamasına asla inanmadım. Baskı uygulayıp el altından başka eller alsa bile kaynak malum. Diye düşünüyorum.
    Tahta tamamen malumun kontrolünde Bankof ta kendisi, hisseyi son bir iki ayda alanlar kısada iyi kazandı tabi satanlar. Bizim gibi 3.yıla merdiven dayayanlar malum iyide gitse hala zararda.
    Artık tahta 2 gündür barut fıçısı oldu. Derde durur, nerde düşer bilinmez. Herkese bol kazançlar. Emeği geçen başta Dayı olmak üzere bütün ortaklara saygı ve selamlar.
    Evet dayının emekleri ve katkısı yadsınamaz kendisine tekrar teşekkür ederim. Şahsi düşüncem kimin aldığına ve sattığına bakmadan fiyata odaklanmak lazımdı, bedelli dönemi hisse aşırı ucuzdu onu görenler ciddi kar yazdılar. Bende 3 yıldır taşıyordum ama o dönemde yüklü ilaveler yapmıştım, o ilaveleri realize ederek uzun vade bekleyeceğim miktarlarla yola devam ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    hayırlı olsun
    teşekkür ederim girerken amacım 1 yıl vadede %100 dü...

4 ay gibi bir sürede gerçekleşti...

aç gözlü olmamak gerekir...

kalanlara bol kazançlar...

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    illizyon kardeşim bu, buna bakarak işlem yapılırsa yanıltıcı olur. aynı gurup bir gün alıcı tarafta diğer gün satıcı tarafta. Paslaşarak yukarı çekiyorlar işte

5. Aynen durum bu, yük taşımadan...
    Daha önce virmanlarla mal dağıtıldı. Al gülüm ver gülüm.

6. Ne yapsalardı bugün ISCTR de yapılan gibi yapsalardı o zaman daha memnun olurdunuz herhalde...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Avciyı takip edenler +9M

Sayfa 131/144 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •