Sayfa 134/1001 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

TCMB, KKM'ye İlişkin Kararların Uygulama Talimatını Bankalara Gönderdi

TCMB: Bankalar İçin Gerçek Kişi Dönüşüm Hesaplarından Vadeli TL'ye Aylık Dönüşüm Hedefi %5'Ten %10'a Yükseltildi - Bloomberg

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TCMB: KKM'den TL'ye geçiş için TL mevduatın vadesi en az 32 gün olarak belirlendi-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Borsa o kadar yükseldi. Ben kendi yatırım hesabımın Ocak ayının ilk haftasında gördüğüm dolar bazlı zirveyi ancak bugün geçebildim... Şu seçim döneminde çok fena düşmüşüm...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Borsa o kadar yükseldi. Ben kendi yatırım hesabımın Ocak ayının ilk haftasında gördüğüm dolar bazlı zirveyi ancak bugün geçebildim... Şu seçim döneminde çok fena düşmüşüm...
    Borsanın hisse fonunumu alıyorsun,benim gibi vurkaç yap hisseler arası,düşükten al yüksekten sat,yılda tahminen en az %200 kesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TCMB: KKM'den TL'ye geçiş için TL mevduatın vadesi en az 32 gün olarak belirlendi-Bloomberg HT
    Başlarına bela yemiyor daha,az,uz değil bağlanan para 120 milyar dolar,onlar ise 3-5 bedevi parası için dötünü yırtıyor,dövizin köpüğünü almak için mecbur faizi 25 yaptılar,ABD ve Avrupadan,İMF'den borç para bulmalarıda imkansız,çünkü denetim demek,ama onlar yanaşmıyor böyle denetimsizlik gitsin diyor,para bulmak için halkı soyuyor vur abalıya diyerek uçuk zamlar yapıyorlar,sonra esnafı denetleyeceğiz diyerek baskın hesapları yapmaya çalışıyorar milletin gözünü boyamak için,zatın eski kurnazlığı devam ediyor,askeri susturdu yargıyı kendi emrine aldı bir mok olmasın diye,ama zaman gelir kurnazlıkta fayda sağlamaz ipler koptuğu zaman,tek korktukları %48 kesimin oyu,çünkü bu kısım bilinçli akıllı sistemin oyu,onlara oy verenlerde aziz nesinlik,zaten kendilerine verilen oyu düşünmüyorlar bir moka yaramadıklarını bildikleri için,devamlı onun için hergün muhalefete hücum ediyorlar,ağızlarında devamlı imam oğlu CHP tesbih olmuş.

6. bu millet dolarları satıp borsaya da girecek buraya da yazıyorum.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mümkün değil çıkmaz piyasada lojman yok
    istersen şunu verelim
    tüm kurum kiralarsınız

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...95100033/detay

fiyatına bakıp adında penthouse yazıyo diye penthouse kızlarındanda bi harem veriyorlar sanmayın
    pentouse daire demek
    yapılarda bulunan diğer dairelerden farklı olarak ayrı, lüks ve özel bir ev tarzındadır. Tüm bu özellikleri ile sadece kendilerine özel, mahrem ve ferah bir alan talep eden kişilerin beklentilerini karşılayan dairelermiş

Penthouse haremi bile yetmez, buranın sahibinin sağlam bir y. yemesi lâzım, apartman dairesi AMK.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 134/1001 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •