Sayfa 135/193 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İllim Bey, bir konuda görüşünüzü öğrenmek isterim. Bu şirketin temel verileri iyi görünüyor. 2010 yılı sonunda 27.283.689 TL. olan özkaynakları, 2019/3 çeyrekte 180.652.023 TL olmuş. Yani 6,6 kat artmış. İster faliyet karı olsun isterse kasada duran paradan para kazanmış olsun. Size göre bu durum yatırımcıların dikkatini çekip AVGYO'ya olan ilgiyi arttırabilir mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Enişte Yazıyı Oku
    İllim Bey, bir konuda görüşünüzü öğrenmek isterim. Bu şirketin temel verileri iyi görünüyor. 2010 yılı sonunda 27.283.689 TL. olan özkaynakları, 2019/3 çeyrekte 180.652.023 TL olmuş. Yani 6,6 kat artmış. İster faliyet karı olsun isterse kasada duran paradan para kazanmış olsun. Size göre bu durum yatırımcıların dikkatini çekip AVGYO'ya olan ilgiyi arttırabilir mi?
    ustad 2011de sermaye arttirimi yapti...ozkaynaklardaki olumlu artiş zaten göze batiyor, temel analizi zaten olumlu buralarda sorun yok ama tabiki patron kagidi ve hareketlerini patrondan güç alarak yapiyor. yani sadece ky. ilgisiyle bu yada benzeri hic bir kagit zerre yerinden oynamaz. patron isterse oynar ve teknigi tahta yapici yani patronun elamani yada kurumu cizdigi icin tahtanin temel analizindeki olumlulugu tahtayi yapan spekule edecektir illaki...bakalim biseyler yaklasiyor bikan ky.den kademe kademe topluyor gibi...acikci islemide azaldi artik gercek alisveris oluyor gibi...

sadece patron yada sirket alimi yok....oda olursa cosar..ama cosku varsa ben kacarim cunku mal pazarlaniyor demektir...coskunun ilk gunune kadar burdayim ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/800521

Kap gelmis, yarin bereketini goruruz umarim Ytd

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Haber beklenen bir haber miydi?

6. Yarin 1.58 direnc sonra 1.74 gozukuyor tabi forumun Ustadi sn Ilim daha iyi bilir ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Yarin 1.58 direnc sonra 1.74 gozukuyor tabi forumun Ustadi sn Ilim daha iyi bilir ytd
    yok ustad estafurullah bildigimiz bisey yok, umarim galipcim tahtaya gelir ve dedigin gibi olur. fikirler tek basina atgozlugu misali hic bir sey ifade etmez; farkli fikirler iyidir ortak dogruya goturur bizi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad 2011de sermaye arttirimi yapti...ozkaynaklardaki olumlu artiş zaten göze batiyor, temel analizi zaten olumlu buralarda sorun yok ama tabiki patron kagidi ve hareketlerini patrondan güç alarak yapiyor. yani sadece ky. ilgisiyle bu yada benzeri hic bir kagit zerre yerinden oynamaz. patron isterse oynar ve teknigi tahta yapici yani patronun elamani yada kurumu cizdigi icin tahtanin temel analizindeki olumlulugu tahtayi yapan spekule edecektir illaki...bakalim biseyler yaklasiyor bikan ky.den kademe kademe topluyor gibi...acikci islemide azaldi artik gercek alisveris oluyor gibi...

sadece patron yada sirket alimi yok....oda olursa cosar..ama cosku varsa ben kacarim cunku mal pazarlaniyor demektir...coskunun ilk gunune kadar burdayim ;)
    Çok teşekkür ederim. Üstad, siz konuya çok hakimsiniz. Ancak bana göre patron veya şirket alımı başlamış olsa bile bu seviyeler (1,5-2,0 TL) korkup kaçılacak seviyeler değil. 3,0 TL' üstü pazarlanıyor veya balon olabilir. YTD.

Sayfa 135/193 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •