Sayfa 135/1001 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Ale 23,84 mk

2.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Bugün durum nedir bilen var mı mk karşılığı kaç oldu fil anl
    Fil 0,049799/24,82 MK
    Anl 5,168326/24,03 MK

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ak Portföy %115 Anapara Koruma Amaçlı Altın Fonu

https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/APK31

Fona 10 Mayıs 2019 - 20 Mayıs 2019 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.
    Karmakarışık bir fon olmuş yine. Anladığım kadarıyla yine % ons altın değer kazancını TL cinsinden yansıtacak. Kur riski almak istemeyen yatırımcılar için uygun falan demişler.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    İngden hiç fon alan yokmu ücret ve kesinti konusunda cevap alamadım.
    Genelde üç aşağı beş yukarı alınan ücretler aynı gibi. Benim bildiğim kadarıyla en yüksek kesinti iş bankasında oda portföy büyüklüğüne göre ayda maksimum 11 TL gibi. Tabi ing kullanan birisi varsa daha ayrıntılı cevap verebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Genelde üç aşağı beş yukarı alınan ücretler aynı gibi. Benim bildiğim kadarıyla en yüksek kesinti iş bankasında oda portföy büyüklüğüne göre ayda maksimum 11 TL gibi. Tabi ing kullanan birisi varsa daha ayrıntılı cevap verebilir.
    Fonların yönetim gideri ücreti vs alış fiyatının içinde değil mi? Ekstra aylık fondan dolayı ücret kesiliyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Fonların yönetim gideri ücreti vs alış fiyatının içinde değil mi? Ekstra aylık fondan dolayı ücret kesiliyor mu?
    Söylediğiniz gibi fondaki kesintiler fon fiyatının içindedir. Fakat benim belirttiğim ücret hesaptan kesilen MKK, yatırım hesabı saklama veya işlem ücreti gibi isimler verilen ücretler. Mevduat hesaplarındaki hesap işletim ücreti gibi düşünebilirsiniz bunu.

7. 7.20'ye 1 TL kaldı,
    5.20'den 6.20'ye yani 1 TL.yi nerdeyse 3 ayda geldik.
    Bu süratle artışın sonu nereye varacak?
    PPF filan derken birikimler eriyor galiba.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Finansbank benden 10 tl civarı kesmiş aylık

Sayfa 135/1001 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •