Onemli Gunler Banner
Sayfa 137/631 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 5042 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    GÜLER SABANCININ BİR KIZ KARDEŞİ VAR deniyordu , ismi sevilay deniyor , kanunen mahkeme kararıyla ihsan BABASININ alt-üst soy bağına kaydı gerçekleşmiş 2022 yazında i İHSAN sabancı üzerinden çoğu şirket ve paylarda hissedarlık hakları var deniyor , detaylı araştırmadım konu hakkında hiç bir resmi açıklama ve holding beyanı da bulunmuyor ! ,detayları hukuken bilemiyoruz, ONUN MİRASA diğer kardeşleri ile EŞİT paydaş ORTAK OLDUĞU MAHKEME KARARI İLE BELGELENMİŞ Mİ ? , EVLİLİK DIŞINDA DÜNYAYA GELEN BİR KIZ KARDEŞ,SABANCI AİLESİNDE ilginç ve olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

her yeni durum bence bir fırsattır . İLERLEME VE GELİŞME için yeni ufuklar açılabilir.

SABANCI AİLESİ İLGİNÇ BİR yapıda , AMA ÜLKENİN EN çok potansiyeline sahip gruplarından , iş bankasına dönüşebilecek tarzda şirketi eninde sonunda halkın holdingine dönüşecek ve emekli sandığına iştirak çalışanlarına ait olacak belki de , sabancı şirketleri uzun vade beklentim o yönde akbank sanayi kuruluşları ile aynı çatı altında birleşerek daha da güçlenebilir, umudum var hayırlısı olsun

BU SAYEDE

İŞ BANKASININ 2. DÜNYAYA GELSİN İNŞALLAH !

İŞ BANKASI TEK KOLLEKTİF holding ve BANKASI OLARAK KALMAMALI BENCE YENİLERİ DE TÜRK İŞ DÜNYASINA HIZLICA eklenmeli,

BERKİMCANS BEY SAĞOLASIN
    sayin denizali
    yanlis anlama ama sabanci hissesini bana bedava verseler, geri virmanlarim
    temettu verseler geri iade ederim
    benden uzak olsun
    bu ulkede koc varken sabanci'nin tabelasina bile bakmam

2. Biz de fakiriz umut işte 1 -2 milyon lotum bile yok palaya göre garibanım... Arabamı satıp togg alıcam ona bile kredi bakıyorum borsa sayesinde nakit fakiri olduk.

Koç Sabancı kıyaslaması öyle olsa da tarih tekerrür edecekse 1 aya kalmaz fiyatlamalar yer değiştirir.

Forumda yazmayım nazar değdi sanırım , nazara inanırım … bazen şanssız haftalar hepimiz yaşarız mümkün olmuyor gerçeklerin yerini bulması uzun sürüyor …. iş bankası hisselerim de candır , onlar moralimi düzeltiyorlar.

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Biz de fakiriz umut işte 1 -2 milyon lotum bile yok palaya göre garibanım... Arabamı satıp togg alıcam ona bile kredi bakıyorum borsa sayesinde nakit fakiri olduk.

Koç Sabancı kıyaslaması öyle olsa da tarih tekerrür edecekse 1 aya kalmaz fiyatlamalar yer değiştirir.

Forumda yazmayım nazar değdi sanırım , nazara inanırım … bazen şanssız haftalar hepimiz yaşarız mümkün olmuyor gerçeklerin yerini bulması uzun sürüyor …. iş bankası hisselerim de candır , onlar moralimi düzeltiyorlar.
    Hocam İsctr maliyetiniz düşük bence keyfini çıkarın ayrıca bilgi ve birikiminiz benden fazla olduğu kesin yazılarınızdan net şekilde anlaşılıyor tek hisse yapsaydınız İsctr belki daha farklı durumda olurdunuz böylede bir durum genelde profesyoneller sepet yapın sepet ile gezin derler.Sizin düşünceniz nedir?bence inandığınız hissede tek hisse olur belli dönemlerde.bam bam bam

İş bankası neden geri alım yapmıyor ?Niye destek olmuyor öküzün trene baktığı gibi bakıyor yahu sen genel müdürlük değilsen nesin 1 ay %30 üzeri prim yaptı ona bakıyor diğerleriyle ile kıyaslıyor 2013 mayıs ayına baktım çöpsün İş bankası hem de kocaman çöpsün genel müdürler değişmiş lakin dev banka hissesi çöp durumunda alayı başarısız durumda komedi durum.Gözünüz de çok büyütmeyin o genel müdürleri hepsi aldıkları maaşa bakar neyse.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    Son zamandaki hareketleri ile hem endeksten hem de diger bankacilik hisselerinden ciddi pozitif ayristi. Sise ile olan anormal piyasa degeri fiyatlamasi da bir nebze olsun bu arada azaldi ki bence hala sacma fiyatlaniyor. Hissenin halka aciklik orani anlamli gibi gozukse de, aslinda hisseler ciddi toplu halde oldugu ve ozellikle son 3 senedir KY'nin tamamen uzak durdugu bir hisse oldugu icin abiler icin cazip hale geldi. Ezdiler, delirttiler, dokulen mallari da bu arada topladilar. Eylul'deki hareketten sonra almaktan cok, satmak icin daha fazla firsat verdi. Satanlar geri almak istediklerinde hep daha yuksekten almak zorunda kaldilar; zararini cikartan da tahminimce bu arada satti. 6 aydan daha fazla hisse tasiyanin artik zararda oldugunu zannetmiyorum.Zaten, bugun itibariyle bist30'un yillikta en cok getirisi olan hissesi konumunda.
    Banka bile geri alim yap(a)madi ki soylem 2023 yil sonuna kadar.
    25 milyar hikayesine girmeyecegim.
    https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/1102647

Esas diyecegim su ki malum tablo bana THY'nin onceki hareketlerini cagristiriyor. Bunu daha once yazacaktim ama biraz daha bekleyeyim istedim.

Bakalim n'olcek

yatirim tavsiyesi degildir

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    2007 yilinda 84 dolar olan hisseyi 0.76CHF'ye aldi. Yalan dünya

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    bankalar bakalım bu haberle coşacak mı?
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 137/631 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •