Sayfa 142/399 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3191 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. ben uçak düşüşünü rusya yaşamış biri olarak yazıyorum. üzerine kiracı da çıktı eskiler bilir. dedikki daha ne olacak. darbe oldu onuda yaşadık. ben rahatım. arkdaşlar. kasadaki dolarlar arsa bedelsizi divan koç hiç kafamı endişenlendirecek bişi yok. gayet rahatım alanda biraz benim akşam görünür denizden verirse dahada alıcıyım

2.  Alıntı Originally Posted by rainmantr222 Yazıyı Oku
    ben uçak düşüşünü rusya yaşamış biri olarak yazıyorum. üzerine kiracı da çıktı eskiler bilir. dedikki daha ne olacak. darbe oldu onuda yaşadık. ben rahatım. arkdaşlar. kasadaki dolarlar arsa bedelsizi divan koç hiç kafamı endişenlendirecek bişi yok. gayet rahatım alanda biraz benim akşam görünür denizden verirse dahada alıcıyım
    2021 YILINa kadar bedelsız olmayacak ınsanları yanıltmayın bu kagıt artık eskı fıyatlarına gelecektır 13.65 bu rakamı yazın bır yere senın saydıklarını ben yasadım hepsını dustukce aldım ozaman ucuzdu sımdı pahalı HATTA 10 TL BILE OLABILIR BU RAKAMLARDA DURAMAZ BORSA KURALLARINA AYKIRI DURUM ŞAHSEN ÜZÜLDÜM GELEN HABERE SUAN SOK YASIYO YATIRIMCI AYILINCA SATISLAR HIZLANACAKTIR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN COK UZULDUM COKKK

3.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    2021 YILINa kadar bedelsız olmayacak ınsanları yanıltmayın bu kagıt artık eskı fıyatlarına gelecektır 13.65 bu rakamı yazın bır yere senın saydıklarını ben yasadım hepsını dustukce aldım ozaman ucuzdu sımdı pahalı HATTA 10 TL BILE OLABILIR BU RAKAMLARDA DURAMAZ BORSA KURALLARINA AYKIRI DURUM ŞAHSEN ÜZÜLDÜM GELEN HABERE SUAN SOK YASIYO YATIRIMCI AYILINCA SATISLAR HIZLANACAKTIR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN COK UZULDUM COKKK
    arkadaş

1 sattığından beri burada muhaliflik yapmaktan sıkılmadın.
    2 neden 2021 yılına kadar bedelsiz yok orayı anlamadım yön kur toplanamayacak mı
    3 öyle bi yazmışsın ki kararı sanki aym vermiş herşey bitmiş

4. burası borsa neler gördük burada batacak dendi yüzyüz yaptı gitmiyen hisseler öyle bir zaman geldiki yüzde üçyüz yaptı sonuçta bu koç şirketi o da bu hisseyi buralardan pazarlıyacak değildir herhalde zamanında 35 40 ları göemüş bir şirket elbette gelecek o fiyatlara ama soru şu ne zaman .......sabır sabır sabır..........

5. Marmaris Altınyunus, Talya Oteli İmar Planı değişikliği işlemlerine ilişkin davaya itiraz edecek.

Marmaris Altınyunusun (MAALT) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu(KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır:

Son olarak 6 Aralık 2017 tarihli özel durum açıklamamız ile kamuya duyurulan, Şirketimizin Antalyada bulunan Talya Otelinin arsasının dahil olduğu bölgedeki Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı değişikliği ile Muratpaşa Belediye Başkanlığı tarafından yapılan 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı değişikliği işlemlerinin iptali talebi ile açılan davada, istinaf yolu açık olmak üzere söz konusu işlemlerin iptaline karar verildiği öğrenilmiştir. Karar henüz şirketimize tebliğ edilmemiş olup, tebliğini takiben yasal süresi olan 30 gün içerisinde karara karşı Konya Bölge İdare Mahkemesi nezdinde istinaf yolu ile itirazda bulunulacaktır.

http://eborsahaber.com/89060/2018/si...ni-kullanacak/

6. Adamların haberi bile yok gazetede haber çıkmasaydı. Bunların avukatı yokmuymuş.ben bile gitsem mahkeme kaleminden davanın sonucunu öğrenirim. Umurlarında değil sanki dava.böylemi şirket yönetiliyor.

7. Nasıl bir kumpasa geldik lan böyle 19,5 beri alıyorum düştükçe düşüyor 21 görmedi kaç aydan beri.

Sayfa 142/399 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •