Sayfa 146/709 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    MAKTK Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 786696 Ana Ortaklık Payları: 786696 #MAKTK

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Devlete borcum olmasın demiş patron
    Tertemiz sayfa açalım ki, tertemiz kazanan bir firmaya müşteri bulmak kolay olsun. Doğru strateji.

Yatırım tavsiyesi değildir!

2. 3 milyon zarardan 800 bin kar azimsanmasin gencler malinizi ucuza kaptirmayin derim Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by zmc Yazıyı Oku

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu ithalata bir çözüm bulmaları gerekiyor. En büyük rekabet oradan. patron devlet ile arayı biraz daha düzeltse

4. MAKTK - Makina Takım

Alıntı Originally Posted by scrf_4848 Yazıyı Oku
    3 milyon zarardan 800 bin kar azimsanmasin gencler malinizi ucuza kaptirmayin derim Ytd
    -1.577.283 ertelenmiş vergi kalemini sakın göz ardı etmeyin. Vergi öncesi kâr'a bakın

5. Finansman gideri dönemsel olarak azalmış evet. Ciro az farklılaşmış, faaliyet karı 500 bin artmış. Zaten yıllık beklediğim kar finansman harici 11, 12 milyon tl. Cironun artması lazım arkadaslar. Ben beğenmedim. Şu anda pd / dd çok pahalı göründü bana. Ama piyasa bu yarın yukarı yapabilir. Ben yukarıda yapsa aşağıda yapsa seans içinde duruma göre hareket edeceğim.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

6. İbilioğlu kardeş bir yorumlasan

7.  Alıntı Originally Posted by MFY5561 Yazıyı Oku
    İbilioğlu kardeş bir yorumlasan

Yorumum yukarda hocam

@İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

8.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Finansman gideri dönemsel olarak azalmış evet. Ciro az farklılaşmış, faaliyet karı 500 bin artmış. Zaten yıllık beklediğim kar finansman harici 11, 12 milyon tl. Cironun artması lazım arkadaslar. Ben beğenmedim. Şu anda pd / dd çok pahalı göründü bana. Ama piyasa bu yarın yukarı yapabilir. Ben yukarıda yapsa aşağıda yapsa seans içinde duruma göre hareket edeceğim.

Dün zarar eden, bugün ise kar eden bir firma. Firma an itibari ile profesyonel ellerde ve bunun meyvesini göreceğiz. Piyasa ne dünü ne de bugünü satın alır, tam tersine yarınları ve beklentileri satın alır. İthalattan gelen ciddi bir rekabet var. Bundan dolayı ihracata yönelik adımlar atılmalı ve yeni pazarlar bulunmalı. Bu İran ile bahsedilen haber güzel bir adım. Stoklarda mal artmış. Bir yandan da yurtiçi pazarında ithalatın payından kendine çekmeli. Bununla ilgili nasıl bir çalışma yapılacağını yönetim daha iyi bilir. İthal mallar ile hem kalite ve hem de fiyat noktasında rekabet edip, yeni müşterilere ulaşılmalı ki hasılat yükselsin. Ben derim ki bu patron tertemiz bir sayfa açtı ve firmayı hak ettiği yere getirmek için çabalıyor. Unutmayın büyük ortak o ve benim sizin yatırımından çok daha yüksek bir yatırım ile bu taşın altına elini koymuş. Daha da önemlisi bu patron diğer kapkaççı patronlara benzemez!

Sayfa 146/709 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •