Sayfa 147/1000 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Sayın Erman07 yazının tamamı size ithafen yazılmadı. aktı gitti yani alakasız yere. lütfen kırılmayın. ..

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Cesaret bir duygudur. Duygular hormonlarla ilgilidir. Testesteron yuksekse cesaret fazladir. Başı kel, vucudu asiri killi kisilerde yuksektir. Fakat sadece testesteron degil baska hormonlar da devreye girer.

Olay beslenmeyle de ilgilidir. Hayvansal gida tuketenlerde cesaret fazladir. Hayvanlarda da ayni. Mesela aslan, kaplan gibi yirticilar surekli cig et yediklerinden cesurdurlar. Ama ot yiyenler cok korkak ve urkek olurlar.

Fakat cesur olmanin da olumsuz taraflari coktur. Cesur olanlar sabirsiz olurlar, asiri sinirlidirler ve kontrolsuzdurler. Tedbir almazlar.

Korkak olanlar ise cok urkek, endiseli, cekingen olurlar. Ama asiri tedbirlidirler.

Tedbirli olacak kadar cesur olmakta fayda var. Tabi bunu beslenmeyle ayarlamak mumkun.

Montain'in Denemeler diye kitabi var. Orada cok guzel anlatilir bunlar...Taa 1500'lu yillarda yazmis.
    Az evveli Bi asansöre bindim
    Çıktığım tek avm katı
    Spor duzgun giyimli efendi tutumlu bay
    İyi gunler dedi cıktı hasansörden
    Bende tabi ona
    Yav dem Avrupa'da mıyız
    Burda kim takar boyle nazik tutumu hayret içimden derken
    Adam on beş metre yürüdü kahkahalar atarak geri döndü
    Ya bu yazıyı aklımda tuttuydum
    Dedimki cesuru ürkek ürkeği cesur yetiştirince işte böyle devreler yanıyor. delilik modu
    Cok ilginç deneyim
    Zate cesaret tanımı da pek yok
    Kavgada beş kişiyi yersin
    Fare gör kızın kucağına atlarsın

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Biraz teknoloji takip ederseniz bunların hepsinin züğürt tesellisi olduğunu görürsünüz . Biz böyle bir şey üretmeden sadece geçmişin hatıralariyla tesellı bulmaya çalışırak yasamaya devam edersek bizim haritamızı değiştirmek için adamların ateşli silaha ihtiyacı yok . ha ateşli silah kullanılırsa da bizim delirmemize, elimize öyle taş sopa almamıza bile izin vermeden ve bu ülkeye bir tane askerini sokmadan yerle bir eder .
    Adamlardan aldığımız silahlarla adamların kendisini mi yeneceğiz. Açıklanmış silahlar bir yana açıklanmamış silahlarlara karşı istediğin kadar birlik beraberlik içinde ol. ayrı olursan ayrı ölürsün, beraber olursan birlik beraberlik içinde ölürsün.
    Hah işte ben de aynen bunu diyorum, ağzınıza sağlık.
    Bakın şu fotoğraftaki kırlık bayırlık yer bugünkü Levent, 4. Levent, çeliktepe, gültepe, zincirlikuyu bölgesi.

Adamlar daha 1946'da uydudan tüm dünyayı karış karış izliyormuş, bizim evlerimizde daha lambalı radyo yokken.
    (hatta fotoğrafta dedemin evi bile yok )

İşte böyle bir güçle karşı karşıyayız, ve hala dolar çöp amerika batıyor falan diyenler var.

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hah işte ben de aynen bunu diyorum, ağzınıza sağlık.
    Bakın şu fotoğraftaki kırlık bayırlık yer bugünkü Levent, 4. Levent, çeliktepe, gültepe, zincirlikuyu bölgesi.

Adamlar daha 1946'da uydudan tüm dünyayı karış karış izliyormuş, bizim evlerimizde daha lambalı radyo yokken.
    (hatta fotoğrafta dedemin evi bile yok )

İşte böyle bir güçle karşı karşıyayız, ve hala dolar çöp amerika batıyor falan diyenler var.
    1946'da uydu yoktu, ya uçaktan çekilmiştir ya da daha sonraya aittir o resim.

5. Başlık sessizleşmiş, konu dışına kaymış muhabbet.
    Dolarlar olgunlaşmış demek ki, toplamaya devam..

6. Formasyon çalışır mı? Çalışırsa ve teorik olarak, üçgenin dik yüksekliği kadar düşerse 4.88 yapıyor?

---

Ne var ki, CDS'ler fiyatı onaylamıyor. Uyumsuz davranıyor!

https://www.paragaranti.com/cds

7. 2002 den bu ülkede elektrik bile yoktu kimse nankörlük yapmasın adamlara şükredin��
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 147/1000 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •