Sayfa 148/992 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    E turuncu 21 yapmış bu arada.
    daima yeni müşteri avında olan bir banka.
    eski müşterilere geberik oranlar verince tüm hesapları kapattım.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. %35 faizi %40 enflasyonu görmeden vereceklerini sanmıyorum. Nakit paran olsa dert, olmasa da dert. Ne acayip bir durum.

3.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ben inşallah sene sonu 35 faizle yırtarız diyerek şimdiden krediler çekip odemeye basladim hammadde cekiyorum adamlar tek hane enflasyon diyor

Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Xiaomi Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok karamsarsın mert.Senin dediğin gibi ise sat işyerini şimdiden neyi bekliyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Çok karamsarsın mert.Senin dediğin gibi ise sat işyerini şimdiden neyi bekliyorsun

Vallahi ben 2016 nin sonundayken 2018 de faizler 24 olacak diyordum, piyasada aktif olan biri bunları çok rahat tahmin edebilir, diğerlerine ise bu karamsarlık gelir, fabrikayı satsam yarı fiyat verirler şu piyasada onuda düşündüm

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Vallahi ben 2016 nin sonundayken 2018 de faizler 24 olacak diyordum, piyasada aktif olan biri bunları çok rahat tahmin edebilir, diğerlerine ise bu karamsarlık gelir, fabrikayı satsam yarı fiyat verirler şu piyasada onuda düşündüm

Ne fabrikası?

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Ne fabrikası?
    Makina

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku

Satma sakın benden tavsiye..
    İhtiyacında yok anlamadığım kadarıyla paraya .Böyle zamanlarda rakipler azalır sen işine bakıp yoğunlaşıp dahada büyüt işini .Bu krizler her 10 yılda bir gelir geçer ve kriz sonrası sattıklarını almak istesende alamazsın.
    Gecen sene bende krizden önce yazlık vardı satmak istedim satılmadı ,bugun emlakçıya sordum yüzde 30 üstüne koymuş .Gerçi yine zor satılır ama durduğu yerde değerlwnmiş .

8. N kolay bono oranında değişiklik yapar mı acaba, hala yapmamış olmasıı şaşırtıyor beni,henüz çok erken belkide son gelişmeler çok güncel çünkü..iki üç ay kadar önce 22 den bağlamıştım.. değişikliğini beklemeden burgan dijitalde 22,5 'ten aylık mı bağlatsam ne dersiniz

Sayfa 148/992 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •