Sayfa 148/1019 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Viop XLV

1. 5 dk ya da 15 dk sistemi sat veren var mı . ? benim 5 satta 15 alda
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

2. Erdoğan: Hayat pahalılığını ortadan ancak biz kaldırırız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Erdoğan: Hayat pahalılığını ortadan ancak biz kaldırırız.
    Bugün oğlanın okulu servis ve yemek ücretlerinde ek ödeme talep etti. Halbuki Şubat ayında 2022-2023 yılının tüm ödemesini peşin olarak yapmıştık. Maliyet artışlarını karşılayamadığımız için demişler.
    Muhtemelen Şubat,Mart gibi tekrar ödeme isterler.
    Öyle bir piyasa ortamı oluştu ki birkaç ay sonrası için bile fiyatlama yapabilmek imkansız.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Fışkırtması lazımdı, Bu güzel habere pala kayıtsız kaldı, enteresan

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Bugün oğlanın okulu servis ve yemek ücretlerinde ek ödeme talep etti. Halbuki Şubat ayında 2022-2023 yılının tüm ödemesini peşin olarak yapmıştık. Maliyet artışlarını karşılayamadığımız için demişler.
    Öyle bir piyasa ortamı oluştu ki birkaç ay sonrası için bile fiyatlama yapabilmek imkansız.
    Valla ben de bugün yarın ararlar diyordum..kırtasiye için 10 bin aldılar, veli gurubunda bazıları carladı, hiç sesinizi çıkarmayın, paşa paşa ödeyeceğiz dedim.

Üstüne bir de çoştular, hsonu dil etüddü, hçi akşam ek dersler filan...yahu diyorum, zaten geçen yıl şubatta %30 zam yaptınız, okul parası kuşa döndü...bunlar üstüne ek ders veriyor...valla nasıl döndürüyorlar bilmiyorum..inş. öğretmen maaşları aksamıyordur.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Şuan kurumlara biz 3 aylık anca fiyat veriyoruz.
    Genel olarak herkes böyle.
    Ya okul farkı karşılayacak yada veliye gidecek
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    shortladım .. risk aldım 4370,50 kötü maliyet
    short devam şahsen .. daha iyi maliyet olabilirdi .. kısmet .. tanımlı stop var sonuçta .. riskimi aldım .. .. iyi akşamlar herkese ..
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

Devleti ali yılda iki bütçe yapıyor..
    Vatandaşta yapacak..
    Digital etikete niye geçilmiyor Marketlerde..
    Yazık değil mi gençlere
    Etiket değiştirmekle uğraşıyorlar..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 148/1019 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •