Onemli Gunler Banner
Sayfa 15/218 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

Abi Bahçeli ağam çok kızgın ...acill analiz yapılır mi yoksa biraz beklememi z mi lazim

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app

2. Devlet Bahçeli†@dbdevletbahceli
    Bayrak;milli namus ve şerefin göklerde dalgalanan itibar ve görkemidir.Peki 26-27 Şubatta İstanbul ve Ankara’ya astırılan bez parçası nedir?
    Devlet Bahçeli†@dbdevletbahceli
    Eğer Barzani, bize tercih ediliyorsa, ki bu da bir tercihtir, asıl bunu iyi niyetle yorumlayamam, samimiyetle okuyamam.
    He he...Akp ile ittifak ederken, Akp'nin en onemli muttefiginin Barzani oldugunu bilmiyor muydun? Bayrak, Irak federe Kurt Bolgesinin bayragi.

Irak Federe Kurt Bolgesi ise Turkiye'nin 30 yil once kabul ettigi ve suresini defalarca uzattigi cekic guc sayesinde kuruldu. Bahceli kivircek te bakalim nasil kivirtcek?

3.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Abi Bahçeli ağam çok kızgın ...acill analiz yapılır mi yoksa biraz beklememi z mi lazim

Valla kalp kalbe karsiymis derler ya, senin mesajini hic gormeden yukardaki mesaji yazdim.

Abi Okan Irtem'in yazisi analez edilecek, bekliyor. O yazinin analezi kitap olur. O analezi bitirebilirsek, baska analeze luzum yok. Artikin gelecegi goren kahin olacaz, ne dersek cikacak.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Valla kalp kalbe karsiymis derler ya, senin mesajini hic gormeden yukardaki mesaji yazdim.

Abi Okan Irtem'in yazisi analez edilecek, bekliyor. O yazinin analezi kitap olur. O analezi bitirebilirsek, baska analeze luzum yok. Artikin gelecegi goren kahin olacaz, ne dersek cikacak.
    Ağam düşünceleri bile okuyon. ...Agam daha bunamamis analiz tamam...Agam bizimle eğleniyor...☺

5. http://www.hurriyet.com.tr/allahim-d...ndirdi-3898229

Başkent’te inanılmaz bir dolandırıcılık olayı yaşandı. Kendilerini Allah ve peygamber olarak tanıtan 11 kişi sadece bir kişiden yaklaşık 2.5 trilyon lira dolandırdı. Zanlılar gözaltına alındı.
    Şebekenin diğer üyeleri aracılığıyla söz konusu vatandaş hakkında bilgi toplayan Bülent Ö., esnafa evinde ne kadar parası olduğunu, nereye sakladığını ve doğmamış çocuğunun cinsiyetini söyledi.
    Şebekenin diger uyeleri vasitasiyla mi? Bu sebeke estihbarat teskilati mi? 28 Şubat oncesi cikan haberlere benziyor.

Bu arada Barbaros Şansal birakilmis diye twitler okudum. Duma duma dum.

6. Sağlam İrade†@tahaun
    birisi Sayın Bahçeli'ye Ak Parti Genelbaşkanına ve kadrolarına söylem ve politika dikte edemeyeceğini hatırlatmalı...
    Kurulmuş zemberek gibiler...bu twite cuvaplar soyle,

-cemil tutuşâ€ @cemiltutus
    @tahaun refarandum öncesi bahçeliyle takışman pek iyi niyetli gelmedi
    1 sa
    ☕†@02011988TM
    @tahaun nolduuu bahçeli birilerini ğöte mi getirmiş
    Bayca Sultan†@BaycaSulta
    Art niyetli birisi MHP ile AK Parti arasına nifak sokmaya çalisiyosun sanacak. @tahaun
    1 sa
    ismail kavakci†@ikavakci
    @tahaun KENDİN SÖYLESENE YARRAM

7. Munbiç'de 250 Ozel Kuvvetler mensubunun catismalara bizzat katildigi iddia ediliyor. Bir pyd ust duzey yoneticisini esir almislar.

8. http://www.birgun.net/amp/haber-deta...di-148928.html

96 gündür tutuklu olan Grup Yorum üyelerinin tamamının tahliye edildiği açıklandı.
    Yargi kararlarini aylar oncesinden kopyalamaya baslamistim.

Sayfa 15/218 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •