Sayfa 153/1002 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Büyüklerin yanında bacak üstüne atmak da olmaz.
    benden önce vermişsin örneği aileden aileye kişiden kişiye değişen kalıplar babanın yanında sigara içemesin babanın yanında çocuğunu sevemezsin gibi benim kabul etmemin mümkün olmadığı saçma sapan kuralalr
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bu saygısızlık degilmi????
    Şehit tabutuna dirsek dayamış.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. %78? nerede yapılmış bu anket Bayburt-Gümüşhane arasında mı? aklıma şey geldi;küsuratlı yazayım da.....

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Büyüklerin yanında bacak üstüne atmak da olmaz.
    Mesleğimi ilk yılı aklıma geldi. Denetime müfettiş gelmişti. Denetlenen benim. Ben elim arkada dinliyorum. Müdür kaş göz yapıyor anlamadım. Müfettiş gidince''sen müfettişin karşısında nasıl duruyorsun' 'nasıl yani dediğimde' 'elin arkada' şaşırmıştım. 35 yıl oldu değişmemiş bazı şeyler .

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benden önce vermişsin örneği aileden aileye kişiden kişiye değişen kalıplar babanın yanında sigara içemesin babanın yanında çocuğunu sevemezsin gibi benim kabul etmemin mümkün olmadığı saçma sapan kuralalr
    Ben çocuklarıma el bile öptürmem. Dediğiniz gibi aileden aileye değişir.

6. Sigara içiş var, sigara içiş var. Aileden aileye de değişir ama en çok kişiden kişiye değişir. Bahsi geçen insan genel olarak saygısız eğitimsiz sığırın teki ise yaptığı her hareket gözünüze batar. Birçok yönden kendini kanıtlamış birisi yanınızda sigara da içer, bacak bacak üstüne de atar ama rahatsız olmazsınız.

7. Magazin şart...yalnız Behram Şimşek' e bakın siz, fx mx..diyor ki bunu yapan ve gönderen, tam da bunu şaapmıştır..Günaydın abiler, şaapmayan kalmamıştır bunu diyoruz zaten, deli para var burada...sadece kendileri kendi adamları olamaz bu işin içinde, herkes, bütün erenler işin içinde bence...

8. tamam itiraf ediyorum çok cüzi bir kısmını ben almış olabilirim

Sayfa 153/1002 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •