Sayfa 155/992 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Talking

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Aynen oyle olucak reis ne dedi "samimi olsalar secim iptal olmasi lazim "dedi yani biz iptall etmeyelim cikin siz iptal ettirin nasilsa secim yenilenince ordan bir sekilde akp cikacak sonra nediyecek noldu demokrasiye iNanmiyormusunuz halk dogru karari verdi . tuzak var dikkat.
    ABOV

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Üstad fonlara devammı ? Son durumda çok takip edemedim .Fon,repo,mevduat acısından sordum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üstadım benim fon işi BES hesabımı kapatmadan bitmez. Geçen ay TI1 20 altına düşünce yarısını mevduata aktarmıştım. 1 hafta arayla mevduata aktardım. Bugün dönüş vardı mevduatlardan bir tanesinin 22.5'dan devam ettirdim mevduatı. İki hafta öncede iş yatırım hesabı açtırmıştım repo yapmak için. Repo oranları düşünce bugün FIL fonuna aktardım çoğunu. Repo mevduat fon üçlüsüyle devam şimdilik. Sizde durum ne ?

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Mert arkadasımız zaten medyatik olmuş şayet googledan aratınca çıkan kişi aynı ise youtube videoları vs epey mevcut

Türkiye'de bitane mert kucukuncu var oda benim 26k takipcili bi youtube kanalım vardı 2 ay önce suspend edildi, yeni kanal açtım şimdi

Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.

Xiaomi Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    orasını bilmemde mevduat faizine tavan uygulamasından bahsederken nasıl konu benim dergi genel yayın yönetmeni olduğuma geldi onu anlamadım bu mantıkla bakarsak bu forumda gazete linki paylaşan paylaştığı gazetenin çalışanı, bloomberg haberi paylaşan bloom çalışanı, fed ile ilgili faiz yorumu yapan fed üyesi , yada jp morgan analisti uzat uzatabildiğin kadar pembe domates ile ilgili konuşanda manav herhalde
    Güzel kardeşim 2-3 ay once senin tavsiyenle bu dergiyi almıştım, ucuz ince boş bir dergiydi, bundan sonrada bu dergiden çok tavsiye ettiğini gorunce bu ucuz boş dergiden ne anlamış bukadarda yazıp duruyor acaba bir baglantisi mi var diye dusundum. Oldu mu simdi boyle konusturman beni ? Ortada bir emek var ve o emegin icine ettirdin

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burgan banka sesleniyorum. Şu an günlükte bekliyorum. %21 olan mevduat faizini bir an evvel güncellemeni tavsiye ediyorum.

anladın sen onu.
    Anlamış

6.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim 2-3 ay once senin tavsiyenle bu dergiyi almıştım, ucuz ince boş bir dergiydi, bundan sonrada bu dergiden çok tavsiye ettiğini gorunce bu ucuz boş dergiden ne anlamış bukadarda yazıp duruyor acaba bir baglantisi mi var diye dusundum. Oldu mu simdi boyle konusturman beni ? Ortada bir emek var ve o emegin icine ettirdin

ne emeğinden bahsediyorsun ne anlatmaya çalışıyorsun ne derdin var anlamadım

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Üstad fonlara devammı ? Son durumda çok takip edemedim .Fon,repo,mevduat acısından sordum

İş yatırım'dasınız siz de. Oradaki temsilci bana şu an için repo'da kalmamı söyledi fona nazaran. Ama mevduat konusunda yorum yapmadı. Bir de bilginiz olsun İş Yatırım dilerseniz sizin adınıza Vakıfbank ya da İş Bankası'nda mevduata da yatırabiliyor. Hala İş Yatırım'da müşteri oluyorsunuz. Belki zaten çok bilinen bir şeydir. EFT ile uğraşmıyorsunuz. Ama pazarlık yok tabi.

Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    kısa vadeliye bir geçiş mi olur yoksa orta-uzun mu
    Poltka faiznin üstü olursa orta vade bağlarım....29 dan 1 yıllık yapacaktım yapmadığıma pişman ettiler...Orta vade bence piyasa akışına göre daha iyi bir yaklaşım olur....

Sayfa 155/992 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •