Sayfa 16/300 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 121 - 128 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yarında (-)bilanço niyetine düşürürler, kısa vadede bizde iyi zarar yazdık, yine hayırlısı...

2. Gece 23.30 da Kap bildirisi.Manidar.Zaten şu borsada kàr açıklayan görmedik.Varsa da daģıtmazlar.Ha bu grubun bu raporu hiç surpriz değil.Zaten bekleniyordu.Ama gece yarısı üstelik fiyat buradayken...O zaman kaptanın istenmeyen yolcu alarmı var derim.

Sent from my SM-N910C using hisse.net mobile app

3. Kap bildirimlerinin mesai saati dışında düşmesi moda haline geldi bunda abes bir durum yok.

Bugün aksi durumda 0.66-67 değebilir. Yukarıda ise 0.72-73 geçilmediği sürece sürünmeye devam edebilir.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bu hisse 0.30 lu fiyatlara düştügünde sevinmiştim, tez zamanda tahtası kapanır da borsamiz bir pislikten temizlenir diye umutlanmistim, ama çekecek zararimiz varmış halen daha mağduriyet yaratmaya devam ediyor, tabi suç bizde hiç bulaşmamak gerekiyordu

Sent from my HTC One X using hisse.net mobile app

6. Bittik arkadaşlar ben söylemiştim bunlar mal boşaltıyorlar alış kademeleri boş aşağısı kör kuyu Allah sonumuzu hayır etsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Wolcano Yazıyı Oku
    Bittik arkadaşlar ben söylemiştim bunlar mal boşaltıyorlar alış kademeleri boş aşağısı kör kuyu Allah sonumuzu hayır etsin.
    Bugün yükselirse şaşırmam.Yukarı doğruda kademeler boş.YTD

67 de 102 bin lot alıcı
    68 de 24 bin lot satıcı

8.  Alıntı Originally Posted by secretboyinplay Yazıyı Oku
    Bugün yükselirse şaşırmam.Yukarı doğruda kademeler boş.YTD

67 de 102 bin lot alıcı
    68 de 24 bin lot satıcı
    Aşağı doğruda boş hocam aldanma 67 deki 102 bine dün 68 de 300.000 vardı nereye gitti söyleyin bana.

Sayfa 16/300 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •