Sayfa 161/1002 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Viop-XXXI

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Ereğli’ler duruyor mu?
    İnşallah tutmuşsundur...

Malesef dostum, çok zorladı EREGL, ana pozisyon maliyetine, trade ler karla kapandı sadece...

Gavur böyle oluk oluk mal çıkarken pozisyonda rahat edemedim, hoş satışlar karşılanıyor, bakalım nereye kadar böyle gidecek...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    sasa...iktidarın yeni zenginlerinden...sırf şu çakal tayfa yüzünden iktidarın değişmesini canı gönülden istiyorum....o zaman göreceğim ben bu yeni zenginleri...şimdi devir bal tutan parmağını yalar devri...ama 2023 e kim öle kim kala.

bir de uzmanlar var...10 fk lı ilaç sektöründe her yıl ciro-favök büyümesi %30-40, karlılık gayet iyi...buna pahalı der...ama sasa ya bir türlü pahalı dyemez..yatırımları varmış, beklentileri varmış..iyi de şu fk 50 nin altına hiç inmiyor ki, pd/dd hep 10...normalde yatırımlar devreye girip, cirolar arttıkça rasyoların normalleşmesi beklenir.

adamlar o kadar aç ki, 50 altında fk ya bile göz yummuyorlar....hatta 20 tl den hisse geri alabiliriz demişti sasa...sanki hava yolu, çok satış yedi, çok ucuz kaldı da geri alım açıklıyor..hepsi hikaye..zaten piyasasdaki malın %90 ı eş dost, ve yancı, mamayı alan aracı kurumlarda.
    benim aklıma iktidarın el değiştirmesinden sonra yandaş zenginlerin satışıyla borsanın çok düşük fiyatlara geleceği senaryosu sürekli geliyor. borsanın bu kadar yüksek seviyelere gelmesini anlayamıyorum. belki de satış için marj yaratıyorlardır.

ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Malesef dostum, çok zorladı EREGL, ana pozisyon maliyetine, trade ler karla kapandı sadece...

Gavur böyle oluk oluk mal çıkarken pozisyonda rahat edemedim, hoş satışlar karşılanıyor, bakalım nereye kadar böyle gidecek...
    Seninle bilanço tarihini ıskaladık...
    Pazartesi olay yerine gelmek gerekiyordu, erken davranınca rahat ettirmediler...
    Kısmet...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1652 cort haydi kemik
    dostum ne yaptın bekliyor musun.....yoksa flat mı....

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    sasa...iktidarın yeni zenginlerinden...sırf şu çakal tayfa yüzünden iktidarın değişmesini canı gönülden istiyorum....o zaman göreceğim ben bu yeni zenginleri...şimdi devir bal tutan parmağını yalar devri...ama 2023 e kim öle kim kala.

bir de uzmanlar var...10 fk lı ilaç sektöründe her yıl ciro-favök büyümesi %30-40, karlılık gayet iyi...buna pahalı der...ama sasa ya bir türlü pahalı dyemez..yatırımları varmış, beklentileri varmış..iyi de şu fk 50 nin altına hiç inmiyor ki, pd/dd hep 10...normalde yatırımlar devreye girip, cirolar arttıkça rasyoların normalleşmesi beklenir.

adamlar o kadar aç ki, 50 altında fk ya bile göz yummuyorlar....hatta 20 tl den hisse geri alabiliriz demişti sasa...sanki hava yolu, çok satış yedi, çok ucuz kaldı da geri alım açıklıyor..hepsi hikaye..zaten piyasasdaki malın %90 ı eş dost, ve yancı, mamayı alan aracı kurumlarda.
    O uzmanlara bakıp da kağıt alan da ne bileyim gitsin monopoly falan oynasın, adamların işi gücü kağıt pazarlamak, kasasında ederi kadar doları olan, malı mülkü olan kağıtları da süründürürler. Ben yıllardır borsada temeli sağlam kağıtlarda yatırım yaparım, bizim gibi yatırımcıyı küstürmeye çalışıyorlar ama benim ucuza verecek malım yok... Tabii ki arada bazen doğru bazen yanlış al sat yaparım ama kolay kolay bu saçma kağıtlara bulaşmam.. onun yerine barbut at daha iyi şansın yüzde elli
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

6. nihayet garan düzeltmeye girdi...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    nihayet garan düzeltmeye girdi...
    kaça kadar olur düzeltme hocam....beklentiniz...

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    nihayet garan düzeltmeye girdi...
    hocam dün öğleyin sinyal gelmiş kısa peryotta

https://www.hisse.net/topluluk/showt...67#post5154367

Sayfa 161/1002 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz