Sayfa 161/208 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sn. kafkaf yarın da paylaşabilir misiniz, %30-35 arası bir orandan biraz yapacağım.
    Elimden geldiğince paylaşırım.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Oranlar için teşekkürler, ancak bu saatte ekran başına oturabildim, %36 gibi bir oranla elimdeki aralık akbank kontratlarını ocak ayına aktardım, hisseler zaten vardı, hisse alım satım komisyonundan tasarruf etmiş oldum başka hisseye geçmedim.
    Belki oranlarda yükselme devam ederse %40 üstünde yine cazip olur bu iş.
    Herkese iyi kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Oranlar için teşekkürler, ancak bu saatte ekran başına oturabildim, %36 gibi bir oranla elimdeki aralık akbank kontratlarını ocak ayına aktardım, hisseler zaten vardı, hisse alım satım komisyonundan tasarruf etmiş oldum başka hisseye geçmedim.
    Belki oranlarda yükselme devam ederse %40 üstünde yine cazip olur bu iş.
    Herkese iyi kazançlar.
    Akşam üstü 17:30 dan sonra ya da 2 ocak sabahı 10-10:30 arası iyi oran alınabilir belki. Bakmak lazım.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 161/208 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •