Sayfa 163/651 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by igitmez Yazıyı Oku
    Elinde %10 hisse varmış
    Elindeki malları geçen yıl şubat ayında 80 den 64 indiğinde satti rehinli hisseler di borcunu odemeyince borcuna karşılık gedik yatırım satış yaptı su an elinde 0.13 gibi bir miktardi yanlış hatırlamıyorsam

2. Elinde yüzde on olduğu bilgisine nerden ulastin

3.  Alıntı Originally Posted by igitmez Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, SPV BİLİŞİM VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ bildiğim kadarıyla %10 bimeks'e ortaktı. Fakat ticaret sicile baktığımda (www.ito.org.tr) Hisseler Alper Köstem'e devir edilmiş. Şuan SPV'nin %0,13 bimekse ortaklığı mevcut http://ir.bimeks.com.tr/kurumsal/kurumsal-bilgilendirme . Alper Köstem'i araştırdığımızda Aktera group firmasının sahibi ve şirket alımları gerçekleştiriyor. önümüzde ki günler başka olaylara gebe olacak sanırım.. . Yönetim Kurulu . Ad SoyadGörevi - Temsil ŞekliSermaye. ALPERKÖSTEMYönetim Kurulu Başkanı Münferiden. 1. . Eski Yönetim Kurulu . Ad Soyad. AHMET VEDATAKGİRAY. AHMET KARSLIOĞLU. ÖNDERYÜKSEL. MEHMET MURATAKGİRAY

Invest de bir arkadaş paylaşmış yorumu olan varmi
    alper köstem in adı yeter ama bu haber nerde göremedim ben

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

4.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Elinde yüzde on olduğu bilgisine nerden ulastin
    Benim bilgim yok investde arkadaş paylaşmış.

Spv nin yönetimini bu adama bırakmışlar resmi gazetede yayinlanmis

5. Buda resmi gazetenin linki
    https://resmim.net/f/7qhtmC.jpg

6. Spv yi bu adama birakmislarda bu şirketin bimeksle ne bagi var onu anlamadım zamanında akgiraylar fason sirket olarak kullandılar sözde bimeksin hisselerini alarak ortak ettiler şimdi elinde hisse olmayan bağımsız bir sirket kendi yönetimi olan kendi bütçesi olan bir şirket

7. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

8. Spv ne iş yapar onu bile bilmiyorum ama bu vatandaş dolaylı yoldan hisse toplamışsa bir şeyler değişir.

Sayfa 163/651 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •