Sayfa 167/1003 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Devlet kağıtları ile bankalardan başka ne var Abi diplerde. Dolar bazlı bakmayı bıraktık. Ordan bakarsak dayi bugunki kur ile endeks 5000 olsa ancak zarar cikiyor.
    Olacak, o da olacak elbette. Zamanlaması sorun

2. Son 20 dkka, altını-gümüşü fişşekleyecekler...

3.  Alıntı Originally Posted by Memedabi Yazıyı Oku
    Yetmiyor mu abi
    Memed abi bende epey bir cer çöp kağıt var. Halk isc tskb .ucuz diye alıyoruz ıste bir gün para yapar mi diye. Ama o gun bugün değil abi. Petkimleri 6.62 den bugun verdim arkasindan bakıyorum. 88 lira maliyetli tupraslari 104 liradan verdik arkasından seyrediyoruz. 7 lira maliyetli ereglileri 8.43 den verip artık adını bile anamıyorum. Gitmeyen kağıtlar belli niye gitmiyorlar diye ısrar etmenin anlamı yok. Keşke gitseler.

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Reis yine en tepeden vurdun iblis oyuncağının kafasına. Azıcık düzeltme yapsada sattığımız malları alsak.
    Hiç mümkün görünmüyor Karax abi herif ölümüne vuruşuyor. mazut olma ihtimalimiz yüksek

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Olacak, o da olacak elbette. Zamanlaması sorun
    Inşallah 2022 sonu mu olur 2023 mu olur ama olacak bu böyle devam etmez. Bu arada ihlas haber ajansı halka arz ediliyormuş. Babasının millete sapladığı yetmedi sıpası saplamaya devam edecek. Yatacak yerleri yok o iblislerinde.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hiç mümkün görünmüyor Karax abi herif ölümüne vuruşuyor. mazut olma ihtimalimiz yüksek
    Rallide aldigimiz hisse çıkmaz. Çikan hisseyi aha verecekler diye erkenden veririz. Bide ustune tepeyi bulacagim diye shortlariz. Bizden bir cacık olmaz. Bak guzelim petkimleride kaptirdik arkasindan bakinip duruyorum.

7. happy hour bitti... depoları doldurmuşsunuzdur inşallah...
    devletimiz saolsun herkesi düşünüyor; tam uçtu gitti derken 40 kurus alttan alım fırsatı sağladı yine halka....
    hizmet gibi hizmet...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Rallide aldigimiz hisse çıkmaz. Çikan hisseyi aha verecekler diye erkenden veririz. Bide ustune tepeyi bulacagim diye shortlariz. Bizden bir cacık olmaz. Bak guzelim petkimleride kaptirdik arkasindan bakinip duruyorum.
    Memedabi ye dediğimi sana da deyim abi, notu ekranın bi köşesine as dursun, ekranı açtıkça okursun.
    senin hisse yükselmeyebilür ama viob mecbur yükselir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 167/1003 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •