Sayfa 167/1005 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Viop LII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
    VİOB da düzenli kazanç sağlamak çok zor...

BIST-hissede; kaybetmek zordur.Kazanmak çok kolay....

Son yıllarda tüm trentlerde neredeyse dipden almışım..Ama tek sektör olduğundan istediğimi alamadım.

En az 4 sektör 6-8 hisse olsaymış; fakir olmayacaktım..

Abi, belki de kaderim bu; fakirlik...

VERMEYİNCE MABUD NE YAPSIN SULTAN MAHMUT
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Düzenli kazanca gerek yok Viop da... Aşırılıklara oynamak yeter... Diplerde topla(covid, 15 temmuz, Rus saldırısı, Trump twiti), aşırılığa kaçan tepelerde sat ve yat... Daytrade eden kazanamaz kolay değil...

3. Kendi parası ile oynamayan büyük oyuncuya karşı oynamak zor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Fişi çekecekse de bankalar ile çekecek bence..
    Xbank ı iyi izlemek lazım...
    Ama şu an endekste sıkıntı yok. Kararsız arafta geziyor pala....
    Bana göre cuma %0.5-1 lik bir kırmızı bar ve pazartesi alttan açarsa çok insanı içeri hapseder.. Ama hapsetmek mi istiyor yoksa def etmek mi istiyor onu da anlamak zor...
    20 Temmuz Perşembe günü PPK toplantısı var, muhtemelen gösterge faizleri artırma politikası devam edecek, biliyorsun ki faiz arttırımını xBank lar sevmez, 17 Temmuz da sona erecek olan tahıl koridoru antlaşması da devam etmeyecek gibi görünüyor, bu belirsizlikler borsamızı olumsuz etkileyebilir! etkiler diyemiyorum biliyorsunuz Herifler maldaysa pozisyonları da longsa çok ta tınlamayabilirler Algı!

5. Müneccim pidesi ikramımız başladı.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Bugün büyük oyuncular ekran başında değil bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

SPOT da Ziraat Yatırım gene satıyor, Garanti Yatırım gene alıyor ama Garanti Yatırım ın neden aldığını burada herkes biliyor!

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Denizlide közde kokoreç yimeyen kokoreç yedim demesin,yolu düşen muhakkak yesin,yol üstünde zati.
    o kdr iddaalı olmaya gerek yok Ankara da kokoreçci hacı var biri MTA metro duragı ilerisi digeri ulus itfaiye meydanı bence izmir den bile dha iyi sıfır koku ve lokum gibi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 167/1005 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •