Sayfa 168/1015 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Şubatları iptal ettim. Beğenmedim o seviyeleri.

Nisan vade 10,220'lere şort emir yazdım. 10,160'lardan biraz şort poza girdim.

Fiyat zor beğenirim ben, çok faydasını gördüm.
    abi orada doğru poza doğru yerden girdi isen sıkıntı yok

ama yanlış pozda isen, tahta boş olduğu üçün, stopta olamazsın, maliyetede gelmez... o sıkıntısı var onun

2.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Abi o tipler iyice beter zaten ancak burayı kullanan ve tek yaptığı iş spotta mal taşımak olan biri de gelip bilmediği viop konusunda yorum yapmayıversin.

Örnek, short açanlarla spotçularin dalga geçtiği dakikalarda Mert abi 9725 şortladi şu anki fiyatla %5 kârda. (2x teminat desen %2.5)

Burası viop topiği ama yorumlar spot gerçekten vadeli işlem yapan 10 kişi ya var ya yok. Zaten viopta yoğun işlem açan biri günde 20 post atmaz buraya. Neyse ben yükseldim ama neye yükseldiğimi de unuttum
    aynen viop yüklü poz taşıyorsan, forumda dallamanın birine laf yetişricem diye vakit harcamazsın, harcayamazsın yani, 1-2 dakka içinde seni test etmek için 30-50 puan aşağı yukarı kayıverir piyasa, stop mu edicen napıcan ona konsantraseindir.. ama mesela aldın biraz long sonra yukarı olmuş 30 puan stoptan uzaklaşmış yani fiyat, rahatlayıp koltuğa geri yaslanabilirsin, girersin foruma -shortçular dikkat etsin, birazdan ıslak odunla dalabilir pala shortçunun üstüne hahhahha falan diye bi entry girersin

aslında durum şudur- viopta yada piyasada para kaybeden adamın foruma girip te yorum yapası gelmez.. laf yetiştricen itibar kasıcan falan nereye kadar, zarar psikolojisi yıkıcıdır.. gün içi trade için bazen piyasatı sembolik bi short açarak izlersin, short diri tutar, çünkü ben kendimi bilirim- asla shortta para kaybetmeye dayanamam yani illa ki stop olurum, short stop olduysa piyasa güçlü sinyali gelmiş olur, o yüzden short diri tutar

son zaman favori trade kalıbım- açılış fake kuralı.. ilk saat içindeki yön neyse o yönün tersine pozisyonlanmak, çünkü açılış fake ya..

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    ya abi ben çizgiyi çektiğimde... 1..1...1... 3 milyar telesi SATIŞ oluyor piyasada

akşam oldumu pezemekler dönüp geri alıyor sattığı 3 milyarlık malı... ben napıyım

3 milyar satış varken, longmu açıyım ?

ben öyle açamam, yollayım paraları senin hesaba, sen aç benim yerime... ben açmam aqua
    Ben viop işlemi yapmıyorum. Yapsam da kaldıraç falan kullanmam param kadar yaparım. Kendimce prensiplerim var dışına çıkmam.Ama yapana da neden yapıyor demem. O dediğin verilere hiç bakmıyorum. DI+- ye bakarım sadece para giriş çıkış göstergesi olarak

Bak endeks kısa vadeli düşen trend de iken Short anlarım.Ama düşeni kırdıktan sonra sen bunu o grafiklerde net görüyorsun niye short ısrar ediyorsun o kısmını anlamıyorum.

Kimsenin hesabına para gönderme Seçil işine döner hayatımda öz abime bile işlem yaptıysak ben dedim o kendi hesabından işlemi girdi.Doğrusu bu.

Bende topiği bazen sonradan okuyorum.Ya da bazen okumadığım olabiliyor.Ama yoğun işlem yapmaya alışmış biri hem işlemini yapar hem buraya yazabilir.Zaten o tempoyu kaldıramıyorsa işlem yaparkende zorlanır.Ben bazen şartlar bana uymadığında aksiyon azalmasın diye online saçma sapan bir strateji oyunu oynuyorum mesela. O tempo hiç kaybolmamalı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Ben geldim mapus bitti. Bu şişe mevzuu beni godese tıktı. Emlag bir daha şişe mevzuu açma ayağımıza takılıyor düşüyoruz sonra

5. https://www.youtube.com/watch?v=gf5TA79Lxo8

Ben perşembeyi cuma ya bağlıyan gece hariç ..hep alemdeyim ..onun için benim yazdıklarımı ciddiye almayın lütfen

9667.50

https://www.hisse.net/topluluk/showt...90#post6703090
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ama düşeni kırdıktan sonra
    ben TREND CİZGİSİ çekmeyi bilmiyorum ki ?

düşen nerede ? ne zaman kırdı ? bilmiyom ki

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben geldim mapus bitti. Bu şişe mevzuu beni godese tıktı. Emlag bir daha şişe mevzuu açma ayağımıza takılıyor düşüyoruz sonra
    ben seni hiç şiakeyt etmedim etmemde ...

ama seni kaç kere dürttüm bak için gücün pambik tıkamak bilmem ne diye ama ayıkmıyon ben napam

adın çıkmış..

ben şişe diyorum senin aklına gelen tıpa oluyo

ben napam. buz gibi lan
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    ben TREND CİZGİSİ çekmeyi bilmiyorum ki ?

düşen nerede ? ne zaman kırdı ? bilmiyom ki
    şu gün burada

''891100 altında 885850 yanar '' yazmıştım

orası sağlam dipmiş... ordan yükselirkende kırmış heralde sizin düşen dediğinizi

Sayfa 168/1015 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •