Sayfa 17/1009 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Twitter da bu konuyu arayin.

fazla konusma yoksa gebertiriz

welcome to CIA

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    DOLARI DURDURMAK İÇİN GEÇİKTİRİCİ SPREY ÇIKMIŞ.

kopekbaligi mi o?

kalsin almiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    matriks te usd-tl , euro-tl , en iyi alıcı ziraat , en iyi satıcı halk ..... bazen vakıf ta eküriye katılıyor .....

birkaç haftadır dikkatimi çekiyor ......

akşam kapanışlar . akbnk ve ykbnk e emanet ......

turkish piyasayı bozuyor.... (yukarı doğru )

dikkatimi çekti , paylaşayım dedim !
    vardiya değişti ,,,,

en iyi alıcı TEB

en iyi satıcı Garanti

son 1 saattir !

tamamen gözlemdir...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Son günlerde ons altın ve gelişen ülke para birimlerinde hızlanan değer kayıplarına rağmen borsa endeksleri pozitif seyrine devam ediyor. Bu gece açıklanması beklenen Haziran ayı FED toplantı tutanakları ABD dolarını yeterince destekleyici görülmez ise ons altın ve gelişen ülke para birimlerinin kayıplarını hızla geri aldığını görebiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Artık 6244 e dikkat etmek gerek.

"Yazıp çizdiklerim sistem denemelerim olup
    yatırım tavsiyesi olmayıp
    faldan öteye gidemez"

6. Borsaların yapısıyla likit piyasa yapısı aynı değil.
    Borsadan mal çıkacaksan düşüşte çıkamıyorsun alıcı gelirse çıkarsın tersine likit piyasada alıcı satıcı her zaman bulunuyor.
    Gelişmekte olan borsalar düşecekse gene coşkuyla , not artışıyla , bizim huduninin balon verileriyle mal gelene kitlenir sonra düşecek olan aylarca düşer o arada tepede satamayan düştükçe alır durur yılların uzun vade yatırımcısı olur.

Yani yapılar çok farklı borsa düşmüyor deyip doların değer kaybetmesini beklemek sıkıntılıdır. En büyük örneği alın ben usdtry long endeksde de long tarafındayım iki taraftanda para yapıyoruz işte :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Hala berbat bir çıkış bu olması gereken yer 3,6401 mevcut daha 3,5976 temiz 425 pips fark var yahu höh.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Ulan hazır satıcı var illa sövdürecekler bana gene Allahtan benim mekan var orda rahatım yoksa 3,64 görmesi lazımken ne işi var bu ********in 3,5990 da 3,60 ın hiçbir önemi yok 3,6110 u kırmamız lazım o kadar

Sayfa 17/1009 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •