Sayfa 170/612 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Kartal buradakilerde her gün polu en yukardan satıyor en aşağıdan alıyor hemde tekrar tekrar (senin gibi) sen onları düşünme iyi para kazanıyorlar (senin gibi)

Bak buradakileri çok düşünüyorsun ya sana inanmalarini ben sagliyacagim 3 hisse soyle su garibanlara diyorum yazmiyorsun. Buradakilerde senin buraya gelip yükselen hisseleri söylemeye başladığını dusunecekler garipler.
    Son düzenleme : temel analizci; 28-10-2021 saat: 21:02.

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Cahil ky iste tek hisseye girmişin bağirıyon belli
    bak bankalara aylardir size söyluyoz tek hisse pişmanlıktir ben burda paylaşiyom ne yaptiğimi kimseninde zoruna gitmesin kazaniyorum da ilerde bedavaya pol alcam şimdi alacagımın iki kati olcak para sizin istediğinizi yapın ama ağlamayın iyi tatiller
    Sayın Kartal; benim portföyümun %90 i polho. Ben ağlamıyorum, üzülmüyorum. Öyle olsam satar çıkarım. Ben hisseye güveniyorum. Ama galiba sende polho varmı şüpheliyim. Varsa da becerip satip çıkamıyorsun. Bu nedenle de kendini çok üzüyorsun. Yapma.

3.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Sayın Kartal; benim portföyümun %90 i polho. Ben ağlamıyorum, üzülmüyorum. Öyle olsam satar çıkarım. Ben hisseye güveniyorum. Ama galiba sende polho varmı şüpheliyim. Varsa da becerip satip çıkamıyorsun. Bu nedenle de kendini çok üzüyorsun. Yapma.
    Buraya yazdiğımdan buyana pegasus ve banka dedim kazandimmi evet 20 bin adet polho daha sahibi olabiliyorum şuan kimseye sat veya gel şunu al demedim dememde arkadaşin biride 3 hisse söyle diyo 3 aydir banka pgasus dedik benim hisselerim bunlar 2.85 gecer pol 3 dayanirsa alirim elimdekilerle bunu beklicem herzaman derim hep birlikte kazanalim şu var sizin elinizde 50 bin hisse varsa bende 3 katindan fazla var polimik yaratmaya gerek yok yıllarin tecrübesiyle neyin nezaman toplanacağini biliriz çakallara yedirmeyiz paramızi

4. Ne zaman yazdın Allah aşkına Pegasus sen buraya yazdığından beri düşüyordu bankayı yazdın yarın bankalarda düşer.

Lütfen rica ediyorum bana 3 tane hisse soyle bundan sonra izleyelim yada Allah aşkına artık sus.
    Ben o kadar iddialıyım ki var mısın bugün 3 hisse soyle ayın 1 inden başlasın bu 3 hisseden kaçı polhoyu geçecek. Sadece tek şartım tavan yapacak hisselerden olmasın yani habere göre yazma bana şimdi.. (bu yüzden geçenlerde dilim yandı da onun için özel şart olarak koşuyorum artık

Bakın tekrar yazıyorum elimde tek bir lot dahi yok polho ama yinede iddialıyım ben kartal 3 hisse söylese ortalamaları polhoyu geçemez diyorum. Bence biri bile geçemez ama yinede yenilmek istemiyorum işi şansa bırakmayıyim ortalamalarını alalım ;)

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ne zaman yazdın Allah aşkına Pegasus sen buraya yazdığından beri düşüyordu bankayı yazdın yarın bankalarda düşer.

Lütfen rica ediyorum bana 3 tane hisse soyle bundan sonra izleyelim yada Allah aşkına artık sus.
    Ben o kadar iddialıyım ki var mısın bugün 3 hisse soyle ayın 1 inden başlasın bu 3 hisseden kaçı polhoyu geçecek. Sadece tek şartım tavan yapacak hisselerden olmasın yani habere göre yazma bana şimdi.. (bu yüzden geçenlerde dilim yandı da onun için özel şart olarak koşuyorum artık

Bakın tekrar yazıyorum elimde tek bir lot dahi yok polho ama yinede iddialıyım ben kartal 3 hisse söylese ortalamaları polhoyu geçemez diyorum. Bence biri bile geçemez ama yinede yenilmek istemiyorum işi şansa bırakmayıyim ortalamalarını alalım ;)
    Kimseye şunu al deme hakkimiz yok isteyen 5 hisse alır benimkiler belli dedigim gibi 3 gelirse pol atarım hepsini yatarım nasip bu işlerde kimsenin parasi kaybolmasın erimesin bukadar ucuz borsada çoğu hisse kazandirir bundan eminim inşallah pol hepimize kazandirir bekleyip görelim şuanlik elimizdeki yeter.

6. Hah işte bende bundan bahsediyorum Pol u geçecek 3 hisseyi bile buraya yazamiyorken (para kaybetme durumu yok) nasil başka hisse alabiliyorsun sen ;) Neyse benim yazım burada biter herkesin ne demek istediğimi anlamıştır.
    Bir süre yine takip listemden çıkarıyorum herkese kolay gelsin

7. Kartal41, bence artık yazma. Kimse senin yazdıklarını okumak için buraya girmiyor. Bişey bilen, analiz yapacak biri yazsın. Yanlış anlamanı istemem, kaba olmak da istemem ama...

8. 29 ekim cumhuriyet bayramınız kutlu olsun cumanız mübarek olsun.

Sayfa 170/612 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •