Sayfa 174/1002 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan:
    - Son dönemde bir miktar artış gösteren enflasyonu yeniden tek haneye düşürmekte kararlıyız, bunu başaracağız
    - Faizleri de tek haneli rakamlara indirmekte kararlıyız

Erdoğan:
    - Bankacılık sektörümüz büyüme ve kalkınmamızı destekleyen bir konumda bulunuyor
    - Bankacılık sektörümüz takipteki alacak oranı Şubat'ta yüzde 4 seviyesindedir
    - Bankacılık sektörünün döviz pozisyon açığı olmadığı gibi, yaklaşık 6 milyar dolar fazlası mevcuttur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

: Kanal İstanbul ile ilgili hazırlıklarımızı tamamladık. Kanalın iki yakasına 500 bin nüfuslu şehir kurulacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : İsteseniz de istemeseniz de Kanal İstanbul'u yapacağız

6. Yasasin
    Faiz tek haneye inecekmis
    .......
    Dolar duble
    Enflasyon threesome

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Erdoğan : Kanal istanbula başlıyoruz , uzunluk 45 km, derinlik 21 metre, su yüzeyi 360 metre olacak"

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 174/1002 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •