Sayfa 185/1001 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Yakında pazarda pahalı biber fiyatını gizlemek için yapılan numaranın benzerini TV'de görürsek şaşırmyalım iddasındaki caps

Doların Önlenemeyen Yükselişiyle İlgili Sosyal Medyada Dönen 15 Harika Caps

https://onedio.com/haber/dolarin-onl...ka-caps-496465

Pazartesi Topiğimiz şu iki şık arasında değişecektir kansındayım,

Dolar patlarsa : Sizler vatan hainimisiniz Dolar çıkıyor diye seviniyorsunuz, Dolar alan vatan hainidir

Dolar gerilerse : Haaa haaa Dolarcılar nasıl girdi sizlere

Shortçu takımına gelince, bu işi forumda yaptığını söyleyen bir kaş kişi var, gerçekten bu işleri yapana saygı duyarım ama bazısı atmasyon dan, hayal dünyasından söylüyor gibime geliyor, yoksa çoktan sermaye yi kediye yüklemişlerdi . Bazısıda gerçekten yapmıştır o da şimdi ne olacak Pazartesi diye kara kara düşünüyordur. Yahu tamam volatil ortamlarda Short -Long yapılır, iyi kötü anlarız ve geçmişte yaptıkta bu işleri ve /fakat bu aralar bir günden diğer güne hatta saatler içinde her şeyin değiştiği Türkiye ve benzeri bir piyasada bu işlere soyunan da nasıl bir cesaret ve aç gözlülük var cidden şahsım olarak anlamıyorum. Teknik falan diyorlarda acaba teknik denilen şey nasıl oluşur bunu hiç sorgulayan var mıdır ? Tüm şartların aynı kaldığını kabul edersek evet teknik işler ama geçmişteki şartların aynısı günümüz de de geçerli mi ? Bu konuda teknik bir şey diyebiliyor mu ? Pardon tekniğin dediği olmazsa standart sapmalar devreye girer doğrudur, teknikçilerin bahaneleri hiç bir zaman bitmez. Tüm teknikçilere hayrlı kazançlar .

Pazartesi ola hayrola , Dolar kazamız mübarek ola...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
     Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Kütüphaneye gitmemek veritabanını kullanmamak anlamına gelmiyor. Kütüphaneye gitmeden ama veritabanını online olarak aktif bir şekilde kullanılabilir. Ki zaten veritabanını kullanmadan tez yazmak ta imkansız bence..
    Aktif kullanıcı sayısı 172 idi...bizim akademisyenlerimizin çoğu torpilli.... üüniversitenin genele açık tek interneti kutuphanedeydi. Evde girenleri bilemem.ama kayıtlı aktif kullanıcı 172 idi...diyelim ki hepsi giriyor...sonuç ne ? Sıfır ....kaç akademisyeniniz dünya çapında iş çıkarıyor ?sıfıra yakın.gercekci olun artık.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Aktif kullanıcı sayısı 172 idi...bizim akademisyenlerimizin çoğu torpilli.... üüniversitenin genele açık tek interneti kutuphanedeydi. Evde girenleri bilemem.ama kayıtlı aktif kullanıcı 172 idi...diyelim ki hepsi giriyor...sonuç ne ? Sıfır ....kaç akademisyeniniz dünya çapında iş çıkarıyor ?sıfıra yakın.gercekci olun artık.

Dünya çapında iş çıkartmayı bırakın..ülke çapında iyi iş çıkarttıkları kesin..özellikle taşra üniversitelerinde, kim kimin akrabası şeklinde kişiler incelemeye tabi tutulsa, pek çoklarının iyi iş çıkarttığı anlaşılır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Dünya çapında iş çıkartmayı bırakın..ülke çapında iyi iş çıkarttıkları kesin..özellikle taşra üniversitelerinde, kim kimin akrabası şeklinde kişiler incelemeye tabi tutulsa, pek çoklarının iyi iş çıkarttığı anlaşılır..
    Aynen dostum. Benim de söylemeye çalıştığım bu...içler acısı .

155 kişi oldu..ne oldu ya K. Kore nükleer bomba mı attı bir yerlere..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Harbiden millet dolmuş buraya ....

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    iyi pazarlar..
    Dostum 1 saat önce kadar girmiştim dikkat etmemişim, sizin yazınızı görünce baktım şimdi de 151 kişi
    ilginç gerçekten..

Sayfa 185/1001 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •