Sayfa 195/568 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 4539 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by gxxxx Yazıyı Oku
    Bende aynı şeye kızıyorum sanki Ereğli batmış gibi fiyatliyorlar,harbi sinir harbi şu ortamda yıkılmayan herhalde daha yikilmaz
    Belki saçma ama eğer 5 yıllık lot hedefime 2.5 yılda erişebileceksem, bu saçma fiyatlama sayesinde olacak ve ben tüm mantığa inat düştükçe almaya devam edeceğim. Temettü öncesi 35 lerden 10 bin lot daha alma hayalim var... 10 bin lot param yok, olsa bugün o hayali gerçekleştiririm.

Bugün şu karara vardım, 25 TL'ye gelirse Ereğli'nin fiyatı 100 bin kredi çekeceğim, 4 bin lot daha ekleme yapacağım, 5 tl temettü verse faizin yarısını temettü karşılıyor, gerisine bakarız zaten...

En kötü, elimde binlerce lot bir kaç yıl çok düşük temettüler alırım.

2. Hektaş'ın, Sasa'nın tadını alan adam, hiç bir zaman dönüp de ben temettü emeklisi olacağım diyerek Ereğli almaz. Dolayısı ile temettü emeklisi de olamaz Çünkü adam, ben 4 ayda 10 temettü alıyorum zaten, niye hamallık yapayım diye düşünüyor. Zehir bir kere girdi damara, onlar artık hep aksiyon hep aksiyon. Tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz.

Ben 5 yılda 80 bin -100 bin lot toplarsam emekli olurum isterse bugünün 3 TL'si temettü versin... 240 bin ayda 20 bin!

Ama hektaşcı, sasacı, 10 yıl sonrada aynı stres, aynı tasa... 10 milyonu da olsa onu 20-30 milyon yapma çabasında olacak.. Başka sasalar, hektaşlar arayacak, buldum diye çarpılacak, yada yine kazanacak.. Ama sonuçta hiç bir zaman emekli olmayacak ALLAh uzun ömür versin çok zengin ölebilmeleri muhtemeldir, ama mesele o parayı yemekte

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hektaş'ın, Sasa'nın tadını alan adam, hiç bir zaman dönüp de ben temettü emeklisi olacağım diyerek Ereğli almaz. Dolayısı ile temettü emeklisi de olamaz Çünkü adam, ben 4 ayda 10 temettü alıyorum zaten, niye hamallık yapayım diye düşünüyor. Zehir bir kere girdi damara, onlar artık hep aksiyon hep aksiyon. Tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz.

Ben 5 yılda 80 bin -100 bin lot toplarsam emekli olurum isterse bugünün 3 TL'si temettü versin... 240 bin ayda 20 bin!

Ama hektaşcı, sasacı, 10 yıl sonrada aynı stres, aynı tasa... 10 milyonu da olsa onu 20-30 milyon yapma çabasında olacak.. Başka sasalar, hektaşlar arayacak, buldum diye çarpılacak, yada yine kazanacak.. Ama sonuçta hiç bir zaman emekli olmayacak ALLAh uzun ömür versin çok zengin ölebilmeleri muhtemeldir, ama mesele o parayı yemekte
    Umarım bir süre(4-5 yıl) sonra en azından hekts temettü vermeye başlar. Biz de yeriz o zaman.

Ben onlardan değilim . Zor kazanılanı hırsla kaybetmek istemem. Karları ekle isdemir ,ekle isdemir. Sürahi doldu fedoramca.
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hektaş'ın, Sasa'nın tadını alan adam, hiç bir zaman dönüp de ben temettü emeklisi olacağım diyerek Ereğli almaz. Dolayısı ile temettü emeklisi de olamaz Çünkü adam, ben 4 ayda 10 temettü alıyorum zaten, niye hamallık yapayım diye düşünüyor. Zehir bir kere girdi damara, onlar artık hep aksiyon hep aksiyon. Tabii ki istisnalar kaideyi bozmaz.

Herşey güzel olacak.. Kesinlikle Ytd.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku

Hafta sonu bütün forumu okudum fedoramca çok şey öğrendim halada öğreniyorum yazan arkadaşlara çok teşekkürler. Çıkardığım sonuç 50000 bin lot yoksa ne Ereğli nede isdmr almamak lazımmış 50 bin lotun üzerine biriktirmek lazımmış başka hisselerde değerlendirip 50 bin ve üzeri alıp temettü beklemek yapılacak en mantıklı iş gibi duruyor yoksa benim gibi 300 bin TL para ile birşey yapmak mümkün değil Ereğli ve isdmr de özelliklerde sepet olmadan yoksa düşlerdr çok etkileniyor portföy geç öğrendik bunu. Ama öğrendik forumda yazan ark sağolsun

6. Çeviri : Avrupa haddehanelerinden (ve daha küçük entegre değirmenlerden) oluşan bir konsorsiyum, Avrupa Komisyonu'na Rus slabına yaptırım uygulanmasına karşı bir yazı yazdı. Marcegaglia, Pittini, Officine Tecnosider, Laminoirs De Landes, Vitkovice Steel, Network Steel, Duferco

7. 1 seçimde değişen ülkenin ilginç ve çarpıcı özeti. Henüz ilk konuşması. Mutlaka dinleyin.

https://twitter.com/yavuzwe/status/1...t4vzLu5K8zOUrQ

8.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Umarım bir süre(4-5 yıl) sonra en azından hekts temettü vermeye başlar. Biz de yeriz o zaman.
    Yiyin tabii, yatırımcı kazansın ALLAH daha çok versin ...

Sayfa 195/568 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •