Sayfa 197/956 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 7648 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Organize işler bunlar iki gündür habire verdiler biliyorlar haberleri satıyorlar tahta sahibide bunlarla birlikte iştutuyor çok düşük hacimli satışlara on onbeş kademe salıyor herkes bu filmi seyrediyor yapacak bişey yok tasta onların tarakta

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    yarın tahtaya giriyorum. yemişim kordsa sını. orda da bi cacık yok. ytd
    Amca, kısa borsa hayatımın bana öğrettiği bir şey var: Doğru bir zamanda, ucuz olduğuna kanaat ettiğin bir kâğıt aldıysan mevziyi terk etmeyeceksin.

3.  Alıntı Originally Posted by brucearkin4454 Yazıyı Oku
    Amca bey zararına al sat yapma bence. Sen benden de sabırsızmışssın.. YTD
    Arçelik'ten ortağımsın sanırım. Arçelik'i 19,05'ten aldım. Adamlar oynuyorlar tahtayla şu anda. 18,60'ı gösterdiler bugün yine. 17.00 falan telaffuz eden de var. Umursuyor muyum? Hayır. Paşa paşa gelecek bir yıl içinde 25'lere.

4.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu' nun Özel Durumlar Tebliği (II-15.1) â��nin 23. Maddesi gereğince yapılan açıklamadır.

Şirketimizin Güvenevler Mahallesi Fatih Caddesi N22 Afyonkarahisar adresinde bulunan çimento fabrikası arazisinin satışı ile ilgili olarak 02 Ocak 2018 tarihinde yapılan KAP açıklamasından sonra satış sürecinde herhangi bir gelişme olmamıştır. a ha da al sana haber.
    Ne var bu haberde. Olsa var derlerdi olmamiş. Anormal bisiy degilki. Haber degeri yok. Şu olumsuz havada olumsuzluk yaratmaya calisiyorlar. Sikinti yok.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arsa satisi oldu da uctu kactimi sanki de olmayinca ne olacak.

6. Benim anlamadigim Afyon un -2.08 düstugu ve bugun de dow jonsun -2 dustüğü olumsuz bir gunde durup dururken böyle bir haber göndermeleri kesinlikle art niyetli oluslarindandir. İnsafsizliktir.

7. Afyon daki arsaya afyon eksinler iyi gelir getirir bilancoya iyiyansir nasıl fįkir .

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Ne varbu haberde. Olsa var derlerdi olmamiş. Anormal bisiy degilki. Haber degeri yok. Şu olumsuz havada olumsuzluk yaratmaya calisiyorlar. Sikinti yok.

Aynen öyle ortak 6 7 ay oldu benim alalı maliyet de daha yüksek. Hayatımda gördügüm en adi kagıt. Soylencek söz çok da neyse....

Sayfa 197/956 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •