Sayfa 198/997 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Hepsi faizli bankacılık.
    Bazısı açıktan bazısı kandıraraktan

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    abla hoş geldin. sen iste kuveyt Türk'ten adam getirelim başlığa.

2.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Hepsi faizli bankacılık.
    Bazısı açıktan bazısı kandıraraktan
    ablacığım para paradır ha faizli ha faizsiz. ben getiri diyorum. getirisi yüksek olan kazansın.

3. Niye Kuveyt Türk vurgusu yaptın o zaman.
    Kuveyt Türk ne zaman yüksek faiz vermiş de şimdi versin.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    ablacığım para paradır ha faizli ha faizsiz. ben getiri diyorum. getirisi yüksek olan kazansın.

Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Sn.roxette, sizi ingbank özel bankacılık/çağrı merkezinden mi yoksa banka şubesinden mi aradılar. Ekim ayı ortasında da benim bir yıllık süre doluyor, süreyi uzatırlar mı? dersiniz
    Direkt banka şubesinden aradılar. Beylikdüzü şubesi. Bir kaç ay kullanmıştık kampanyalı faizi , sürem dolunca hanım üzerine açtık bir süre de onun adına kullandık. Hanımın süresi de dolunca tam parayı çekecek iken çocuğunuz üzerine de açıp devam edebilirsiniz demişlerdi , bunu topiktede de yazmıştım. Okey dedik , oğlum adına hesabı açtık , parayı virman ederken müdür yardımcısı müdahil oldu , oğlum 14 yaşında olduğundan, reşit olmadığı için olmuyormuş. Diyeceğim Nisan ayları zamanı idi , hiç bir şekilde süreyi uzatmamışlardı , küçük bir meblağ da değil ama hiç burunlarından kıl aldırmamışlardı. Bizde rodeoya yatırdık , hala orada. İlginç olan , benim bildiğim bir kere faydalandığında hiç bir şekilde esneklik yapmayan banka , 5 ay sonra gel kardeşim , hoşgeldin faizinden yararlandıralım demeleri ve ısrarcı olmaları. Yüzlerine söyledim , rodeodan 4 alıyorum çık üstüne hemen değiştireyim dedim. Gerçi rodeo da 4000 dolarına faiz işlemiyor ama o kadarcık minik bir fark için değiştirmeye değmez. Ama Allah için ing bankın döviz alım satım işlemi çok iyidiğerlerine göre , spread normal , 20 saniye fiyatı fixleyebiliyorlar karar alırken.

Bir de sn.Ahme sormuş cuma para çekeceğiz bir sorun sezdin mi diye , zannetmem. Ben 1 gün önceden haber vermiştim 11 de gel al demişlerdi , 12 de geldi kurye o kadarcık sorun oldu.

Topik ile alakası olmamasına rağmen Kıbrıs muhabbetlerini okudum. Sağdan trafik , denizi falan .. Eski günler geldi aklıma.

1991 de Magosa ya çok yakın bir yerde yedek subay askerlik yaptım. Ercan havaalanına indiğim ilk gün , birliğime gideceğim , taksilerin hepsi mercedes , bagajımı arabanın arkasına koydum hızlıca arabanın sağ ön kapısını açtım oturmak için , aaa o da ne direksiyon duruyor orada , şöför başladı gülmeye , Kıbrıs'a hoş geldin.
    Ben yasak bölge olan Maraş bölgesinde , Magosa ordu evinde kaldım. Denize sıfır , balkondan aşağısı uzun uzadıya kumsal , denizi süper ötesi idi , ama inanılmaz derecede tuzlu. Dibe dal, kapat gözlerini , yine de gözler cayır cayır yanar. Ne günlerdi , denize sıfır 5 yıldızlı konfora sahip orduevinde kal , orduevinin yanı ünüversite kız öğrenci yurdu Akşam yemekleri cıvıl cıvıl kızlar , gece kumsalda yürüyüşler , 23 yaşındayım , ne günlerdi be. Başıma bir sürü şey geldi ama resmen cennet gibi bir 12 ay dı.

6.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    Niye Kuveyt Türk vurgusu yaptın o zaman.
    Kuveyt Türk ne zaman yüksek faiz vermiş de şimdi versin.
    ablacığım Ziraat Katılım yapalım olur mu?
    veya ..... ..... olsun boşlukları doldurursan sevinirim.

7. Odea bugün yeni giriş 1.000 K 32-60 14.50
    60-91 14.00

8. TL piyasada az ise (şarta bağlı)
    bu hafta 15,60-16,0 haftaya 17-18 i rahat verir bu bankalar, fazla dert etmeyin
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

Sayfa 198/997 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •