Sayfa 200/690 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zamandam Yazıyı Oku
    şampiyon beşiktaş. hissem yok ama olsun yazasım geldi
    Eyvallah, )

2. Belli bir fiyatın altına gelmesini yönetim de istemez diye bir şey de yok galiba, kimsenin umrunda değil , hep aşağıya bakalım nerde duracaz

3.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    Belli bir fiyatın altına gelmesini yönetim de istemez diye bir şey de yok galiba, kimsenin umrunda değil , hep aşağıya bakalım nerde duracaz
    yönetim spek el ele bu işte hep beraber hareket edip kulaklarını çınlatıyolar

4. Beşiktaş darphanesi, devleri geride bıraktı! Finansal açıdan Real Madrid ve Chelsea gibi dünya devlerini geride bırakan Kartal, Devler Ligi'ndeki rakibi Bayern Münih'ten sonra da en dengeli harcama yapan ikinci kulüp durumunda bulunuyor. 09:529 Şubat 2018 Beşiktaş darphanesi, devleri geride bıraktı! Son iki yılda Süper Lig’de şampiyon olan, Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon tarih yazan Beşiktaş, finansal açıdan Avrupa’nın en iyi takımları arasına girerken dünya devlerini de geride bıraktı. KPMG Football Benchmark ekibi Avrupa’nın 12 şampiyonunun finansal performansını inceledi

Birileri haber pompalıyor gel gel yapıyor daha doymadılar ky.yemeye

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. KY.ya haber. Pompalayıp daha gel gel yapıyorlar bıkmadılar

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2 ay önce Beşiktaşın şampiyon olacağına dair inancım tamdı ..Maçları izleyen biri olarak bu gün bu inancı taşımıyorum ve Başakşehir şampiyon olacak ,ikinci gsray veya beşiktaş fener 4.ncü ,futbol kesintisiz şans oyunu değilse görünen tablo bu

7. sportiflerin hepsi bu gün ky a gel gel yapıyor , spekleri kanka gibi duruyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    2 ay önce Beşiktaşın şampiyon olacağına dair inancım tamdı ..Maçları izleyen biri olarak bu gün bu inancı taşımıyorum ve Başakşehir şampiyon olacak ,ikinci gsray veya beşiktaş fener 4.ncü ,futbol kesintisiz şans oyunu değilse görünen tablo bu
     Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    sportiflerin hepsi bu gün ky a gel gel yapıyor , spekleri kanka gibi duruyorlar
    Cuma Seans kapanmadan tepine tepine yazmışsın. Yazdığın da birşey olsa. Tamamen algı!

Eminim Kesin öyledir!

Madem öyle, kapı orda! Topuklarsın olur biter!!!

Bize ne senin beklentilerinden?

Sayfa 200/690 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •