Sayfa 203/1005 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Murat Muratoglu @sozcumuratoglu

6 ay sonra Erdoğan'ın;
    "İnanmıyorsan kusura bakma arkadaş. Biz bu işe inananlarla yolumuza devam ederiz"
    diyerek kovacağı Mehmet Şimşek için piyasalar oldukça heyecanlı...
    Şimşek danışman olarak hizmet verecek bakan ya da CB yardımcılığı olarak görev almayacak tahminim bu. Pts için eğer şimşek olursa yatay olur zaten satın aldı piyasa. Ya olmazsa işte o gün atın intikamı olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    -Birisi gelir; 345. longunu açar.Hemen mercedes alır,okul yaptırır...

-Diğeri gelir;asla düşmez der...GUNDİ...

-Diğeri gelir, şubat gelir hoş gelir,der...Gülben abla..

-Diğeri her GÜN %4 kar yapar...yani ayda %100 gibi...

KUSURA BAKMAYIN 17 YILDIR VİOBDAYIM...100 lerce kişi tanıdım..YKS de 10. olmuş arkadaşım oldu.Yıllarca uğraştı..viobda battı....Kimsenin becemediğini siz becerdiyseniz ve bunu ifade ediyorsanız: sizden delil isterler.

AYNI HESAPTAN ve ardışık 5 gün boyunca buyrun ekstreyi yapıştırın...

-Basit ve hemen çürütülecek yalanlar bunu söyleyenin saflığını gösterir..Yalan söylersem öyle söylerim ki: olası akıllara gelecek her türlü soruya cevap hazır olmalı...

SİZE ÖNERİM: BU PİYASADA GEÇMİŞİ EN AZ 5 YIL DEĞİLSE...YANİ TANIMIYORSANIZ bu tür ifadeleri kesinlikle kötü niyetli olarak algılayın..

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şimşek danışman olarak hizmet verecek bakan ya da CB yardımcılığı olarak görev almayacak tahminim bu.

RİSKLER DÜŞÜYOR satın aldıklarından dolayı mı?

Türkiye'nin 5 yıllık CDS'leri ilk tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden bu yana ilk kez 600 baz puanın altına geriledi - S&P Global

12.05 itibariyle borsa da son durum ..

4.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Murat cım yanılıyor.
    Reis halkın verdiği mesajı aldı.
    ekonomi aynen devam diyebilirdi sonuçlara göre ama hem piyasadaki hem de halktaki sorunu gördü yeni bir yola girdi.
    Bu murat gibi cinyıs ekonomistlerin anlayamadığı şu sokaktaki ekonomiyi reis hepsinden iyi ölçüp biçiyor anketiyle araştırmasıyla şunla bunla.
    Bunlar kitaba bakıp esnaf para doğrarken esnaf darda muhabeti yapıyor.
    Ya da hayvancılık öldü diyorlar.
    Sektörü net biliyorum misal hayvancılık şu an tarihinde görmediği parayı görüyor.
    Ekonomik durum, acil yapılması gereken işlemler Şimşek ile olmaz. O gelirse çok çayırti kopar. Naciyi verelim. Lütfiyi verelim Cevdeti verelim olmamı

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu Tohatlı battı allem ses seda yok. Benim gibi rahat olcen paran yoksa batma ihtimalin de yoh
    Ayasofya beni iyi takip etmiyorsuın.....Ağırlıklı portföy altın TL ye geçtim......yüzde yirmi viop 30 var.....

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Borsalarda, grafikte görülen formasyonların (yönü fark etmez) çalışması için sadece görünüyor olması yetmez..
    Momentum, hacim, para girişi/çıkışı vb. gibi kriterlerin de formasyonu desteklemesi gerekir..

Bunların dışında en önemli faktör ise piyasanın iştahıdır denilmiş adam haklı değil mi hocam...
    Bence dogru degil rosense bey herturlu indikator vs bilimum hepsi oldugu gibi fiyattan turetilmistir. aslolan fiyattir. nettir .. ve grafikler asla random ilerlemez..

7. murat beyi tanıyan bilir , sözcü tv de dolar tl konusunda ısrarlı ekonmomi konusunda net yorumları var.

başarılı buluyorum ama eleştirmem gerekiyorsa 6 ay sonra krizin derinleşeceği veya rte mehmet şimşek ilişkisinin vahim hale döneceği çünkü rte bir tür eğilmez bükülmez İNAT insanı olduğu savına dayandırıyorsa bence yanılabilir.

RTE der ki : müslüman 2 kere aynı yerden, YERİNDEN sokulmaz, ısırılmaz tedbirlidir , ders çıkartır der

aralık 2022 krizinden rte ders çıkartmıştır diye düşünüyorum, neden riske girsin ki demokrasi ve barış nutukları atıp , adam gibi muhalif seçmene göz kırpar ülke sorunları için gayret gösterir kimseyele de kavga etme lüksü yok bir insan

RTE DEN BEKLENTİM SON UFO haberleri doğrultusunda aya sert iniş ve uzaylılarla islam hilafetini, tüm galaksiye yayarak marvel evrenindeki kötü güçlerden dünyamızı kurtarması İNSANLIĞIN tek umudu OLMASIDIR

BU GERÇEKLEŞİRSE İNANIN BANA DÜNYAYI KURTARAN ADAM RECEP sonsuza kadar ülkemizi yönetebilir, dilerim bunu cidden

AYA SERT İNMEYEN ADAMA CUMHUR BABA DİYEMEM kusura bakmayın arkadaşlar ,

8.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    aslolan fiyattir. nettir .. ve grafikler asla random ilerlemez..
    Benim bu konularda daha çok eksiğim var ve çok çalışmalıyım desenize ...

Sayfa 203/1005 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •