Sayfa 21/956 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    b...k gibi dediğin hisse geçen gün 7,99 gördü ve bıst ın kar marjı en yuksek 20 şirketinden biri.
    beni anlayan anladı. senin için şekerpare olabilir. sen tadına doyamazsın belki ama ben de artık kokusuna dayanamıyorum ama el mahkum 9.13 maliyetin olsun seni de görmek isterdim. bekleki 110 bin endekste zarar yazasın. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    7.24 ve aşağıyı kademelerde... fakat bugün gelmez gibi...
    Bir kağıdı alırken zorla Nazla almaya calışıyorum. Kısmet
    senin alışların düşmesini engelledi. destek sandılar herhal. bekle sen de alacağın fiyatlara gelince aktiften alış yaparsın. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    b...k gibi dediğin hisse geçen gün 7,99 gördü ve bıst ın kar marjı en yuksek 20 şirketinden biri.
    şimdi bir çok insan. yani trade yapmayanlar. yemişim 7.99 unu 10 u geçmedikten sonra koy g...t..ne gitsin diyordur. yani tekmeyi koy diyordur. ytd

4. bir çiçekle bahar gelmez. bize yediveren gülleri lazım artık. 110bin endeks ya. utanıyorum nerdeyse çimento aldım diye. kalan paramı yeseydim. arabamı yenileseydim keşke. ytd

5. hani kap a haber düşecekti. bunlar bizle maytap geçiyor. hesabıla göre bugün 7.64 olmalıydı. ytd

6. Amca içeri de karışık stabil kalmasını isteyenler kazanıyor heralde.çok dağılmışlar.sizde bi inadı kesip satmadınız ki bi bu forum değil investing de de adam satmam diye diretiyor.onlarda acımıyor.işlem hacmi küçükken speğin kontrolünde.6.80 den 8.30 a tavan yaptığında günün en çok hacimlisiydi.speğin kontrolünden çıktıydı
    Sonra kontrolü ele aldı yedirdide yedirdi.yani hacim 100 ü geçince spek çekiliyor.hacim küçülünce kontrolü alıyor.parasına acımıyor.bilmem neden ama.

son 6 ayda 3 defa en yuksek seviyeyi gösterip geri çekti spek rezilleri. 11 temmuzda 8.98 olan kağıt 1.yükselişinde 17 temmuzda 9.78'i gördükten sonra 6 ekimde 7.49' a kadar indi.10 ekimde 2.yükselişinde 8.98 'i görüp 29 kasımda 6.82'ye kadar indi..3.yükselişinde ise 18.aralıkta .7.99 'a çıkan kağıdı bugün 7.43'e çektiler.

Dikkat edilirse yükseliş rakamlarıda 2'şer aylık periyotlarla sistematik olarak 9.78-8.98-7.99 'a düşmüş.

Yeni bir olumlu haber gelene kadar büyük olasılıkla 6.50'lik rakamları görmesi muhtemel kağıdın 4. yükseliş kademesi 6.99 olur diye düşünüyorum.
    BUda rezil kağıdın rezil yöneticilerinin son derece borsa tekniğinden uzak speklerine yaptırdıkları k.y.cıyı söğüşleme sistemlerinin isbatıdır dostlar.Allah hepsini nasıl biliyorsa öyle yapsın.Sağlıkla kalın bu şartlarda nasıl kalınıyorsa.

8. ne 6,50 si ya kandırmayın yanıltmayın borsadan anlamayanları 6,80 den döndü kağıt kriz bitti tekrar yeni bi kriz olmadan diğer çimentolar yada diğer piyasa kağıtları kriz fiyatına inmeden 6,80 olmaz...ha bu arada ağlayanın malı da gülene hayretmez

Sayfa 21/956 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •