Onemli Gunler Banner
Sayfa 211/997 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    vadeden önce neyi kapatırsanız kapatın zarar edersiniz.
    Aldığınız andan bir kaç dakika sonra faizler düşerse bononuzu aynı gün içinde dahi aldığınızdan daha yüksek değere satabilmeniz mümkündür.

Sabit getirili tahvil ve bono fiyatları piyasa faizi ile ters yönde ilişkilidir.

3. Bu arada 2 yıllık %11.75 i kırdı.............Bu sanırım son 10-12 yılın en yüksek değeri.........
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by puntoyel Yazıyı Oku
    Peki Aktifbank' ın N kolay bonosunu nasıl yorumlayabiliriz. Sonuçta firma güçlü, tanınmış ve kendini ispatlamış görünüyor.
    Geçen hafta sonu yangın çıktı, hesaplara ulaşamadık. Haftasonu operasyonu yapıyorlar diye bütün gün huzursuz oldum.

5. 11.77 kapanış yaptığı gün var yakın geçmişte.
    Ama tabi artık sınırda ve bu önemli bir sınır.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu arada 2 yıllık %11.75 i kırdı.............Bu sanırım son 10-12 yılın en yüksek değeri.........

6.  Alıntı Originally Posted by mehtapkarayol Yazıyı Oku
    11.77 kapanış yaptığı gün var yakın geçmişte.
    Ama tabi artık sınırda ve bu önemli bir sınır.
    Geçen haftaki 800mUSD lik yabancı alımına rağmen %11.75-77 arası dolanıyorsa bana göre aslında tüm zamanların rekorunu kırdı ve o sınırı geçtik. Zira yabancı girişi sınırsız değil. Dış kaynak girişinin yıllık bir kapasitesi var ve o kapasiteyi önceden yememize rağmen rekorun sınırındayız......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by vantage Yazıyı Oku
    Geçen hafta sonu yangın çıktı, hesaplara ulaşamadık. Haftasonu operasyonu yapıyorlar diye bütün gün huzursuz oldum.
    Evet. İnternet şubesine ulaşamayınca insan ister istemez tedirgin oluyor. Bu durumla ilgil bir kısa mesaj veya mail atsalardı iyi olurdu. Yani genel bir duyuru şu şu sorundan dolayı "internet şubemize geçici olarak ulaşamayabilirsiniz gibi" . Ben de bu hafta pazartesi denedim girmedi, insan bir hoş oluyor ama 10 dakikaya sistem geldi. Bu sorunlar inan tüm bankaların internet şubelerinde oluyor. Abartılacak bir konu değil bence.

Yine de Akifbank' ın duyurularda kendini geliştirmesi gerekir. Bu tip durumlar insanları tedirgin eder. Ama duyuru yapılsaydı kimse sorun etmezdi bence.

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Geçen haftaki 800mUSD lik yabancı alımına rağmen %11.75-77 arası dolanıyorsa bana göre aslında tüm zamanların rekorunu kırdı ve o sınırı geçtik. Zira yabancı girişi sınırsız değil. Dış kaynak girişinin yıllık bir kapasitesi var ve o kapasiteyi önceden yememize rağmen rekorun sınırındayız......
    Yükseliş devam eder mi ki?

Sayfa 211/997 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •