Sayfa 213/1000 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Tamam favori hisselerimi yazıyorum; algyo, ekgyo, petkm, thyao, trgyo.
    Ustad pek yazmiyorsun hayirmi ???

2.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Burada kaç kişi hisse portfoyunu başarılı bir şekilde yonetebilir ? Öyle olsa burada yazmaya gerek olmazdı diye düşünüyorum. Borsada terste yakalandığında psikolojik etkisi yetiyor da artıyor da..
    fonda da hisse oranı 80 geçmiş en tepede fonu aldıysa biri ters bir durumda hadi geçmiş olsun bi farkı yok öbür türlü kendin görüyorsun müdahale imkanı var anında

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kendi hisse portföyünüzü takip edip alım-satım yapmak tabiki en iyisi en ucuz yöntem nerden alacağınıza ve satacağınıza siz karar veriyorsunuz
    Üzgünüm ama katılmıyorum üstadım. Naçizane fonlara ve fon yönetimlerine bir kaç kişinin oluşturduğu ortak akıl penceresinden baktığım için ayrı bir değer vermekteyim. Yakın zamanda hisselerimin çoğunu satıp ortalama (aylık % 5'in üzerinde) getirili fonlarda değerlendirmeyi planlıyorum. Hisselerdeki haber & bilanço & teknik - takas vs. abidik gubidik işler -özellikle belirli bir yaştan sonra- hakikaten çok yorucu oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Tamam favori hisselerimi yazıyorum; algyo, ekgyo, petkm, thyao, trgyo.
    Hadi bende yazayım GENTS 1.42-43

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR, DENEME AMAÇLIDIR!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Burada kaç kişi hisse portfoyunu başarılı bir şekilde yonetebilir ? Öyle olsa burada yazmaya gerek olmazdı diye düşünüyorum. Borsada terste yakalandığında psikolojik etkisi yetiyor da artıyor da..
    O zaman PPF ile başlayan maceramızda bir sonraki hedefimiz portföy yönetme olsun

6. faiz indirimden sonra parayı nereye yatıracağız?

bunun cevabı çok önemli

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad pek yazmiyorsun hayirmi ???
    Sabah sana hitaben yazmıştım üstadım, görmedin sanırım. TCD artiriyorum ben de hergün sorun yok

8. İlla yüksek getiri isteniyorsa, ben şu an için PPF'e en yakın stabilitenin GPG ile elde edilebileceğini düşünüyorum. Bakalım bugün ne yapacaklar, izlemedeyiz.

Sayfa 213/1000 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •