Sayfa 214/400 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3200 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Hissede o kadar çok sahtekar var ki !
    Fakat finansal tabloları çok iyi gelecek
    Burada ne kadar tutabilirler ?
    İstedikleri kadar tutarlar.. Son günlerde 0.80 e satış, 0.79 a alışı döşüyorlar; isteyen satsın isteyen alsın diyorlar. 1 kademe marj %1.25.. Arada alıcı ve satıcıları canlı tutmak için titretirler, titremiyorsa kademeyi istedikleri tarafa kaydırır devam ederler.. Birileri milyon milyon lotları alır park ederse değişir(olumlu veya olumsuz) tabi ama o da bu tahtalarda çok çok zor, it iti ısırmaz(aslında it, ite kendini ısırtma riskini almak istemez). Satıcı gelse işimiz daha kolay Yani bence tahtaya alıcı değil, satıcı lazım..
    Mekanın sahibinin beklediği vakit veya istediği mal gelene kadar mokoko; sonuçta biz de çükü ona kaldırdık, "buyur" demeyecek

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Elon Musk'la ortaklık yaptık, uzaya gidiyoruz deseler de yükselmiyecekmiş gibi duruyor şerefli kağıt.

3.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    İstedikleri kadar tutarlar.. Son günlerde 0.80 e satış, 0.79 a alışı döşüyorlar; isteyen satsın isteyen alsın diyorlar. 1 kademe marj %1.25.. Arada alıcı ve satıcıları canlı tutmak için titretirler, titremiyorsa kademeyi istedikleri tarafa kaydırır devam ederler.. Birileri milyon milyon lotları alır park ederse değişir(olumlu veya olumsuz) tabi ama o da bu tahtalarda çok çok zor, it iti ısırmaz(aslında it, ite kendini ısırtma riskini almak istemez). Satıcı gelse işimiz daha kolay Yani bence tahtaya alıcı değil, satıcı lazım..
    Mekanın sahibinin beklediği vakit veya istediği mal gelene kadar mokoko; sonuçta biz de çükü ona kaldırdık, "buyur" demeyecek

Geldik, gidiyoruz..
    Yukarıda yazdıklarımı aklımın bir köşesinde tutarak; bistte teknik olarak orta uzun vade grafiği bu kadar güzel dipte olan hisse de yok, tabi bence. Ne kadar bekletir bilemem ama benim kriterlerimde bu görüntüye her türlü bir miktar alıp kenara atılır..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4. 1 ocaktan itibaren yıldız pazarında işlem görecekmiş.70 kuruşluk hisse Uzay pazarinda işlem görse ne olacak ,tuvalet kağıdı kadar bile değeri yok

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku

Geldik, gidiyoruz..
    Yay ne kadar gerilirse ok o kadar daha uzağa atılır
    Birileri gelir kovana çomagi sokar

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    1 ocaktan itibaren yıldız pazarında işlem görecekmiş.70 kuruşluk hisse Uzay pazarinda işlem görse ne olacak ,tuvalet kağıdı kadar bile değeri yok

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SPK.bu işte yıldız pazar yapmış.
    Ölçüsü işlem hacmi başka kriter varmı varsada etkisi nedirki.utanmasalar 50 endex hissesinde yaparlar.
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
    Bu vaziyette SPK nasıl yıldız pazara aldı ?...Borsa garip yer olmaya başladı,döküntülere,yobazlara imkan tanıması ilginç,en kötüsüde bedellisine izin vermesi,üstelik 1 altına inmez hesapları yapılıyordu 0.72 gösterdi,aamlar bedelli paralarınıda iç ettiler şimdi sırıtarak eziyorlar,şu R olayı omasaydı bulaşacağım yoktu,0.17 taban çekişi beni bedelliye zorladı,yaksaymışım bu kadarda ezilmezdim,bir varki ikisi birden 1.40 üstüne attığı zaman hepsini postalamıştım,R 0.30-bunu 1.10 olduğu zaman tekrar damlamıştık,böyle olacağını bilseydik damlarmıydık,neyse olan oldu,nıbasta bir üst tura çıkmıştı,12 cıvarından 7 altına sarkmıştı,biraz orada oyalandı şimdi tavan serilerinde,fiatı ise 16.73 tavanda yani %120 pirim yapmış,bilemiyorum maliyet düşüren varmıydı bazılarının maliyeti 60 cıvarıydı,tekrar orayı görürmü bilinmez denklem,neden bundan örnek verdim,acep buda aynisini yaparmı !!!...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,614
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    SPK.bu işte yıldız pazar yapmış.
    Ölçüsü işlem hacmi başka kriter varmı varsada etkisi nedirki.utanmasalar 50 endex hissesinde yaparlar.
    Sagliklar
    SPK bu yobazları kolluyor gibi geliyor bana.

Sayfa 214/400 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •