Sayfa 218/1004 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Benim bu topikten gördüğüm bunu biri dese yada bundan 2 sene önce biri endeks en az 200 bini görür (önümüzdeki 2 3 senede görür dese) o kişiyi topiktekiler itin deliğine sokar
    Seçbul dediydi

Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Seçbul demişti. Ama o da yanlış ata oynadı (bildiğim kadarıyla halk aldı) sanırsam. Amma çok isabetli biröngörü yaptı hakkını vermek lazım.

Ben de ekim ayı sonunda bir ralli beklediğimi yazmıştım. Bugüne geldiğimizde o günden bugüne ne kazandın derseniz. Tahminimin de ötesinde ralli olunca arada shorta verdiğimiz paralar, stoplar derken ciddi bir şey kazanamadım. 1250'den 1700'e kadar long ağırlıklı düşünüp işlem yapmama rağmen yazıyorum bunu. Söylediğiniz gibi viop çok kısa vadeli değerlendirilip aksiyon alınması gereken bir arena. Dün Abka'nın yapıştırdığı ekstreyi gördünüz, 5 dakikada değişiyor her şey. Herkese kolaylıklar dilerim.

Ha bir de 1540'dan 1700'e her yerden satıp para kazananlar var. Onların ilmi ayrı. Ona bizim aklımız ermez.
    Varsa öylesi de alır paranızı ??..

3.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Seçbul demişti. Ama o da yanlış ata oynadı (bildiğim kadarıyla halk aldı) sanırsam. Amma çok isabetli biröngörü yaptı hakkını vermek lazım.

Ben de ekim ayı sonunda bir ralli beklediğimi yazmıştım. Bugüne geldiğimizde o günden bugüne ne kazandın derseniz. Tahminimin de ötesinde ralli olunca arada shorta verdiğimiz paralar, stoplar derken ciddi bir şey kazanamadım. 1250'den 1700'e kadar long ağırlıklı düşünüp işlem yapmama rağmen yazıyorum bunu. Söylediğiniz gibi viop çok kısa vadeli değerlendirilip aksiyon alınması gereken bir arena. Dün Abka'nın yapıştırdığı ekstreyi gördünüz, 5 dakikada değişiyor her şey. Herkese kolaylıklar dilerim.

Ha bir de 1540'dan 1700'e her yerden satıp para kazananlar var. Onların ilmi ayrı. Ona bizim aklımız ermez.
    Hisse tarafındaki kazançlarınız için tebrik ederim.. Viop tarafı kaldıraçlı bi piyasa ve kazanıp kaybetmek tamamen şans işi bi şey diyemem.. Bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    bistinde kizaracagi acildi acilali yukariyizorlamaya devam ediyorlar..1715.00 kirilmadan zor kizararir orasi kirilsa 17050 destek konumunda yeterli short toplayamazlarsa buralarda donmeye devam
    Toplayamazlar ki artık.. Eskidendi o.. Gelecekte de olur elbet.. Zamansal..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hadi bakalım.kim kime döşeyecek
    Baraj kurmuş falan düşer se senin çıkarsa buraya stop.oldum yaz bak..
    Te allam ya..asabim bozuluyor şu adamı okudukça.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2000 olsun, zirveden short açtım...kavuruyorum der... ne fark eder
    Sonra 2200 olsun, zirveden shortlarla rahatım... kavurma sanatı der...
    2 de badem yazar bi yerlere, ouvvv yeaaaa...
    Rakkamlar bu adamı yenemez, ben onu anlamadım :P
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

isyatelleri tutuyo garanti kafayi meydan meri ye kaliyo oda bi onden bi arkadan yapmadigin birakmiyo piyasanin durumu bu..
    merinin spot satisi 410 milyonda egerki bu satis gercek olsa simdi yizde 2 asagida olmasi gerekirdi piyasanin...meri veriyo garan is yat aliyo sonra meri aliyo isyat garan satiyo araya giren ky dislilerarasinda parca parca oluyo

7. bist-30 1697 üstünde kaldıkça hedef 1881-1885

8. Öngörüsü tuttu ama kaymağını Kardemir ereğli gübre gibi kaatlar yedi.
    Borsada tek başına öngörü de yetmiyor,hisse bazlı iyi atı da bulmak lazım.
    Nasip ya
    nabalım secbul
    biliyon ama yeterli kazanamıyon,nasip olmayınca olmuyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 218/1004 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz