Onemli Gunler Banner
Sayfa 219/946 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Bugün migros a ve hakmara gittim. Soğan 7 TL ve çürük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çürük olayı küftür hastalıktır. Fındıktada bu hastalık ilk giresunda görüldü Tarım bakanlıgı müdahale etmedi. Şimdi ise fındık olan her yerde bu hastalık mevcut. Küfün vermiş oldugu zarar 500 milyon dolar. Tatlı tatlı giresun fındıgı yıyen ben artık fındık yiyemez oldum hep bir acı tat var fındıkta.

2.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Bugün migros a ve hakmara gittim. Soğan 7 TL ve çürük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üstad ithaldir onlar ..
    Bu iş nereye bağlanacak bilmiyorum ..
    Amasya soğanın ambarıdır ..
    Bursa zaten istanbul a yetmiyor ...
    Depolar boşalmış ..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

Soğan hasadı Adana da başladı ancak son birkaç gün güçlü yağmur yağdı.Bu nedenle hasat yapılamıyor.Yağmur yağmazsa ancak hafta sonu başlanır.Sıkışıklığın üstüne bu yağmur iyice sıkıştırdı arz durumunu.Şu an hallerde satılacak soğan yok.Çürük ithal soğanlar bile afaki fiyatlara satılıyor.Önümüzdeki hafta hava düzelince fiyatlar biraz durulur.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Gambiya: Her zaman Türkiye'nin yanında olacağız. Türkiye'ye yapılmış bir hareket bize yapılmıştır.
    Gambiya yanimizdaysa hic endiseye mahal yok, yanlız yerini merceklen bir bulabilsem!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bilgi :

23 Nisan Salı Resmi Tatil olması sebebiyle seans yapılmayacaktır. 19 Nisan 2019 Cuma tarihli işlemlerin takası 24 Nisan 2019 Çarşamba tarihinde gerçekleştirilecektir.

22 Nisan 2019 Pazartesi tarihli işlemlerin takası 25 Nisan Perşembe 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir

Vadeli İşlemler Opsiyon Piyasası'nda ise 23 Nisan 2019 Salı tarihinde takas/teslimat işlemleri gerçekleştirilmeyecektir

Ayrıca :

Ayrıca : 18 Nisan Cuma ABD Nasdaq ve New York Borsaları, Almanya Frankfurt Borsası, Arjantin Buenos Aires Borsası, Avustralya Sidney Borsası, Brezilya Sao Paulo Borsası, Belçika Brüksel Borsası, Fransa Paris Borsası, Güney Afrika Johannesburg Borsası, Hollanda Amsterdam Borsası, Hong Kong Borsası, İngiltere Londra Borsası, İspanya Madrid Borsası, İsviçre Borsası, İtalya Milano Borsası, Yunanistan Atina Borsası 'Kutsal Cuma' nedeniyle kapalı olacak.

Foreks piyasasında Altın, Gümüş, Petrol gibi ürünler 19 Nisan Cuma günü işlem görmeyecektir. Pariteler işlem görmeye devam edecektir. (Açık olacak foreks işlemlerinde Piyasa Likiditesi düşük olacağından yaşanacak fiyat hareketlerine dikkat edilmelidir)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Adam gibi soğan 10 tl dün tormunun magazasinda bi sogan gördüm eve sokmam direk çöp
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gambiya yanimizdaysa hic endiseye mahal yok, yanlız yerini merceklen bir bulabilsem!

Gambiya uluslararası koordinatları; 13.443182, -15.310138999999935 ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    M. Bakanının liyakatının ne derecede olduğu konusunda yorum yapamam ama diğer hiç bir teknokratın sahip olamayacağı tek bir avantajı var. Aile bağı olduğu için Başkan ile iletişimi diğerlerinden daha kuvvetli. Ekonomi yönetimindeki diğer kadrolar bir sorun gördüklerinde başkana bunu çok kolay anlatamayabilirler. Zira çok fazla sayıda katmanı ve ayak oyununu aşmaları gerekebilir.

Görebildiğim tek avataj bu onun dışında çok ümitli değilim.
    Anında sıfırlamacı artı öğütücü tecrübeleri de var diyosun yani..

Sayfa 219/946 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •