Sayfa 22/61 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 169 - 176 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    Unuturmuyum dün yaklaşık 10000 tl lik alış benim.kesinlikle satmam.Allaha çok şükür son beş yılda alıp sattığım senetlerden hiç laybetmedim.VANGIDA,ASUZU,BATI ÇİMENTO,BİLİCİ VAKIF YATIRIM Hiç kaybetmedim..ENİNDE SONUNDA NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU GÖRECEKSİNİZ.Hayırlı bol kazanç diliyorum.Y.T.D.
    Bugün 2000 tl lik alış yazdım.Bakalım ne kadarı gelecek.Y.T.D.

2. Dün aldıklarımı satsam günlük için iyi kardayım.Ancak satarmıyım hiç %100 yapmadan.kendileri çıkartmamakta direniyorlar,bende satmamakta.Gelecek ay sonu temettü,Aralık ayı sonu temettü.Alırım yatarım.Tekrar yazıyorum.ALGYO 10 Yıl önce AKMGYO İle aynı fiyatta.Allah aşkına istanbul da arsa fiyatları mı düştü ki bu senet buralarda sürünüyor.Y.T.D.Ayrıca 18500 de bugün iyi alıcı geliyor.Duyurulur.

3.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    Dün aldıklarımı satsam günlük için iyi kardayım.Ancak satarmıyım hiç %100 yapmadan.kendileri çıkartmamakta direniyorlar,bende satmamakta.Gelecek ay sonu temettü,Aralık ayı sonu temettü.Alırım yatarım.Tekrar yazıyorum.ALGYO 10 Yıl önce AKMGYO İle aynı fiyatta.Allah aşkına istanbul da arsa fiyatları mı düştü ki bu senet buralarda sürünüyor.Y.T.D.Ayrıca 18500 de bugün iyi alıcı geliyor.Duyurulur.
    Adanalı kardeş lütfen hisseyi övüp durmayı bırak, ufak ufak düşen fiyatlardan topluyoruz. Sen yazdıkça maliyetimiz artıyor. :)
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Adanalı kardeş lütfen hisseyi övüp durmayı bırak, ufak ufak düşen fiyatlardan topluyoruz. Sen yazdıkça maliyetimiz artıyor. :)
    Kardeşim eğer sende satıcısan 18000-18500 arası satmayı bir dene bakalım ne oluyor.İnsanlarla dalga geçmeyi bırak .Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    Kardeşim eğer sende satıcısan 18000-18500 arası satmayı bir dene bakalım ne oluyor.İnsanlarla dalga geçmeyi bırak .Y.T.D.
    Okuduğunuzu anlamıyorsunuz, ne diyeyim ben size ?!? Nereden çıkardınız satıcı olduğumu? Ne demişim de dalga geçmişim onu da anlamak mümkün değil.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6. Bugünkü hareketin sebebi ne ola ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İstanbul'un en kıymetli yerinde 168 milyon Dolar'a avm ve rezidans mı olur !!!

yuh diyorum!

Piyasa Değeri(USD)
    168.537.062
    Piyasa Değeri(TL)
    689.384.000
    Özsermaye(TL)*
    232.992.706
    Sermaye(TL)
    37.264.000
    Net Kar(TL)
    77.807.440
    Dönem:
    ** 2017-12

8. Akmerkez’in halka arz edilen yüzde 49 hissesinin tamamına yakınını Hollandalı Corio Grubu aldı. Avrupa’nın önde gelen gayrimenkul yatırım şirketlerinden olan Corio,189.7 milyon dolara Akmerkez’in yüzde 46.9’unun sahibi oldu.14.04.2005.Hürriyet gazetesinin haberi.o zaman % 46 sını 189 milyon dolara satmışlar.Peki hissenin tamamı şimdi bu kadar ediyor mu? hayır.Öyleyse istanbul'da son on üç yılda temettü veren bir şirket nasıl olurda fiyatı bu kadar düşer.Hem de en elit olat yerde.Bunun açıklaması tek.Ya o zaman halka çok pahalı satmışlar.yada spekülasyon yapıp hisseyi düşürmeye çalışıyorlar.Toplamaya çalışıyorlar.Son bir haftada 15 bi tl lik alış yaptım.Bugün istesem satardım.Ancak bana göre bu kadar değerli bir arsa satılmaz.Bildiklerini yapsınlar.Bana göre 40 binin altı bedeva.Y.T.D

Sayfa 22/61 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •