Sayfa 222/1023 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. doların artışı beni etkilemiyor lüks ithalatım aynen hatta artarak devam ediyor,sadece bu ay 5000$ lık kredi kartı harcamam var. AKlar kendi derdine yansın.

2. Şanslı oldukları bir taraf var. Terör azaldığı için otellerde doluluk oranları mükemmel seviyeye ulaştı.

Turizm gelirlerinden dolayı ciddi bir döviz girişi olacaktır. Tabi bir yandan giriyor bir yandan çıkıyor.

Oteller nerdeyse full kapasite dolu durumda yabancılarla.

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    dolar arada sert satış yiyor. Jölelinin kamu şhortçuları arada dolara vuruyor galiba. dolar düşer gibi oluyor fakat ardından tekrar güç kazanıp tırmanıyor. MB açıkladığı verilerde döviz rezervelinin neden 4,5 milyar dolar gibi azaldığını ben JÖLELİ nin kamu bankası şhortçularına bağlıyorum. Bakalım rezervleri daha ne kadar eritecekler.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    doların artışı beni etkilemiyor lüks ithalatım aynen hatta artarak devam ediyor,sadece bu ay 5000$ lık kredi kartı harcamam var.
    Bu tarz bir gönderiyi kimseye yakıştıramam...
    Bence size de hiç yakışmıyor...
    Ama gene de siz bilirsiniz...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Doviz burolarında alış 4.02 satış 4.06
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bu tarz bir gönderiyi kimseye yakıştıramam...
    Bence size de hiç yakışmıyor...
    Ama gene de siz bilirsiniz...

saygılar/başarılar
    yakışıyor yakışıyor bu AK lar ancak bu dilden anlar. karşımızada normal bir kitle yok,onların anladığı dil bu.

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yakışıyor yakışıyor bu AK lar ancak bu dilden anlar. karşımızada normal bir kitle yok,onların anladığı dil bu.
    .. yakışıyor, yakışıyor. çok güzel yazdınız. ben bir ilave yapayım. "hiç bir diktatör seçimle gitmemiştir. bkz:musolini. bu da seçimle gitmeyecek/gidemez. kendi kitlesi sehpası olacak."

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Doviz burolarında alış 4.02 satış 4.06
    alış satış arasındaki fark niye bu kadar çok açık bilen var mı?

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    5000 dolar? 6 aylık harcaman benim toplam birikimim kadar. bu muhit zengin muhiti bu açıdan da bana göre değil galiba.

Sayfa 222/1023 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •